Залишаємося на зв’язку попри відключення. Звертайтесь у Вайбер або Телеграм +380952227779
#Новини

Ігор Оверко, директор Будівельної групи Синергія, привітав цими вихідними відмінників Синергії

 

Четвертий рік поспіль найкращі учні в житлових комплексах Синергії отримують грошові премії за високі досягнення у навчанні.

 

Цієї неділі директор Будівельної групи Синергія, Ігор Оверко, привітав учасників мотиваційної програми “Відмінник Синергії”. 

За умовами програми, школярі, які мають в табелі тільки відмінні оцінки, щосеместру отримують від Синергії грошову винагороду. Цього навчального року ми збільшили її розмір до 1000 грн. 

З нашої останньої зустрічі влітку, сьогодні ми привітали вдвічі більше дітей. Пишаюсь, що наша програма мотивації працює та стає популярнішою серед школярів Синергії. Окрім постійних учасників, сьогодні був радий познайомитися із новими дітьми – всі ви талановиті, цілеспрямовані та досягли неабияких успіхів в навчанні та творчості! Вірю в таланти та здібності кожного!” — привітав школярів Ігор Оверко.

Кількість успішних учнів, що живуть в наших комплексах, більшає з року в рік.  Цього разу ми нагородили найбільшу кількість відмінників — 20 дітей. А за весь час існування програми, премію від Синергії отримали понад 60 школярів.

Переконаний, усім подобається отримувати нагороди, адже вони – відмінний засіб мотивації. І наша програма є чудовим тому підтвердженням!” — резюмував Ігор Іванович.

Ми й далі будемо розвивати програму, щедро мотивувати дітей та винагороджувати за успіхи! До зустрічі в кінці навчального року! Віримо, що в ньому “відмінників Синергії” стане ще більше!

 

Поділитися:
Інші новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок