Залишаємося на зв’язку попри відключення. Звертайтесь у Вайбер або Телеграм +380952227779
#Новини

Інструкція з користування IP домофонією та IP відеоспостереженням в ЖК Синергія Сіті

 

Відкрити двері кур’єру не виходячи з квартири. Слідкувати онлайн за своїм авто на парковці. Заходити у будинок без ключів чи карти – за допомогою Face ID. Ми оновили систему безпеки Синергія Сіті та підготували для вас детальний гайд з користування нею. 

 

Можливості смартсистем Синергія Сіті

Безпека житла та комфорт вашої родини – наш пріоритет. Вже зараз ви можете скористатися базовими функціями, які впроваджені в комплексі. Це:

 • Керування доступом до будинку зі смартфона.
 • Відстеження відвідувачів і можливість спілкуватися з ними через смартфон.
 • Віддалене відкриття дверей в будь-який час та з будь-якої точки світу.

Для цього вам потрібен акаунт в застосунку SmartPlus. Це мобільний додаток для всієї сім'ї, за допомогою якого ви зможете не тільки заходити в будинок, а й:

 • Здійснювати відеодзвінки.
 • Відчиняти двері дистанційно – для кур’єра, друзів чи дитини, яка забула вдома ключі.
 • Отримувати push-сповіщення про події.
 • Надавати гостьовий доступ через QR код та PIN-код.
 • Переглядати журнал подій.

Друга, більш традиційна опція доступу в помешкання – брендована ID картка, що забезпечує доступ до будинку та інфраструктурних об'єктів. Така картка має найвищий рівень захисту, її неможливо підробити або перепрограмувати. 

Замовити брендовану ID карту доступу та встановлення мобільного додатку SmartPlus можна у керуючої компанії ЖК "Синергія Сіті", офіс якої знаходиться в 10 будинку комплексу. Вартість однієї картки – від 200 грн, абонплата за користування додатком SmartPlus для всієї сім’ї – 950 грн.

Використання Face ID

З Face ID домофон на вході в будинок розпізнає ваше обличчя та автоматично відкриває двері. Це безпечний спосіб автентифікації на основі структурної карти обличчя, що забезпечує надійний доступ в будинок.

Достатньо одного погляду – і двері відчиняться. Ця функція особливо зручна, коли ви несете сумки чи розмовляєте телефоном. Система підтримує голосові помічники, такі як Siri для ще більшого комфорту.

Ви можете сканувати своє обличчя для Face ID прямо в застосунку, і фото автоматично завантажиться у базу даних будинку.

ІР відеоспостереження в Синергія Сіті

Система ІР відеоспостереження вашого будинку призначена для захисту місць загального користування. IP-камери контролюють вхідні групи будинків, зони загального відпочинку та зони парковки авто. Ви можете переглядати відео з цих локацій в режимі реального часу або у запису. Для доступу до системи ІР відеоспостереження вашого будинку, встановіть мобільний додаток UNV-Link з PlayMarket чи AppStore. 

Системи smart living для вашого комфорту  

Ви можете додатково встановити системи розумного будинку для автоматизованого керування доступом до вашої оселі та більш безпечного і комфортного життя. Наприклад – монітори у квартирі, щоб бачити відвідувачів без прямого контакту з ними.

 • В наявності є три типи моніторів та панель виклику E12, яка переадресує виклик на ваш мобільний телефон чи монітор, дасть можливість зберегти фото та відео і спілкуватися з відвідувачами, не відкриваючи двері. Вартість панелі виклику та моніторів стартує від 6 999 грн. 
 • Також для встановлення доступна система сигналізації, що захистить вашу оселю від злочинців та викличе охорону, якщо це буде необхідно. Ціна стандартної моделі – від 7 999 грн.
 • Відеокамери, котрі фіксуватимуть все, що відбувається у квартирі та за її межами коли вас немає вдома. (від 999 грн)
 • І обладнання для якісного інтернету без обмежень у швидкості (від 999 грн).

Це обладнання, а також його монтаж і обслуговування ви можете замовити у нашого партнера з питань безпеки — української компанії Onlink. Вони мають 14-річний досвід у впровадженні систем безпеки та розумного дому. Компанія має власних спеціалістів з систем безпеки, адміністраторів мереж, монтажників з високим — четвертим — рівнем допуску.

При купівлі обладнання, ви отримуєте подовжену гарантію до 2 років на обладнання та 1 рік гарантії на роботи з монтажу.

Обладнання ви можете забрати самостійно в офісі Onlink або замовити кур'єрську доставку за вашою адресою.

В Синергія Сіті — ви в безпеці. 

Поділитися:
Інші новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок