#Новини

Запрошуємо на віртуальну екскурсію по ЖК Синергія Сіті з допомогою інтерактивного столу

 

Коли обираєш квартиру на сайті, або дивишся планування в каталозі, незрозуміло, який краєвид відкриється з вікон твоєї квартири і чи буде в них взагалі потрапляти сонячне проміння. 

Проте, прогулянка на будмайданчику в зимові морози - теж сумнівне задоволення. Тепер вам не потрібно шукати компромісів між комфортом та інформативністю.

У відділі продажів Синергія Сіті з'явився інтерактивний стіл, що значно спрощує процес підбору квартири, роблячи його максимально швидким, наочним та інформативним. Інтерактивний стіл допоможе вам дізнатися про будинок, більше ніж сайт, паперові каталоги та навіть екскурсія на будівництво!

Можливості інтерактивного столу:

  • Тут є 3D моделі всіх будинків комплексу (навіть тих, які ще не збудовані). 

Ви зможете роздивитися будинки з усіх боків, наче під час зйомки з дрона. 

  • Швидкий вибір та перегляд квартир

Інтерактивний стіл дозволяє відразу переглянути вільні квартири та їхні планування. Під час пошуку, квартири можна відфільтрувати за кількістю кімнат - і всі вільні варіанти з'являться на відповідних поверхах будинку. 

  • Перегляд виду з вікон. 

Якщо у вашому будинку наразі зведений тільки фундамент, завдяки інтерактивному столу, ви побачите які краєвиди відкриватимуться з вікон квартири. І так – вони змінюються в залежності від часу доби та пори року! 

  • Віртуальна прогулянка по території Синергія Сіті.

Милуйтеся вишуканим ландшафтним дизайном у вашому подвір'ї. Оцініть, скільки часу знадобитися вашій дитині, аби дійти до школи, а вам – до спортмайданчику. 

  • Зміна пори року, погоди та часу.

Переконайтеся на власні очі, що у вашу квартиру на другому поверсі потраплятиме достатньо світла протягом дня. 

  • Надшвидкий вибір кращого варіанта 

Всю цю інформацію ви дізнаєтесь за кілька хвилин, зекономивши години на пошук та аналіз десятків варіантів квартир. 

Запрошуємо на інтерактивну  екскурсію у відділі продажів за задресою ЖК Синергія Сіті, м. Ірпінь, вул. Достоєвського 1-в/8

Поділитися:
Інші новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок