Відділ продажу: +38 (097) 222-777-9
#Новини

Отримали сучасне ліфтове обладнання для 25 будинку ЖК Синергія Сіті

 

У 25 будинку ЖК Синергія Сіті готуємося до монтажу ліфтового обладнання нової генерації бренду Otis

 

Ліфти Otis можна зустріти в багатьох найбільш впізнаваних будівлях світу. І наш знаковий для Ірпеня житловий комплекс Синергія Сіті також має ліфти культового бренду. Днями ми отримали обладнання для 25 будинку комплексу, покоління Otis Genesis. 

Він розрахований на перевезення 13 пасажирів та вантажу вагою до 1000 кг. Ліфт має швидкість 1 м/с та мають індикатор напрямку на кожному поверсі. У панелі управління встановлено аудіосповіщення про прибуття ліфта, і код Брайля для зручності користувачів з порушенням зору.

Ліфт має стильний та сучасний вигляд, а тому буде ідеально вписуватися в дизайн будинку та гармоніювати із загальним стилістичним рішенням. 

Патентовані поліуретанові ремені зі сталевим армуванням служать удвічі довше традиційних сталевих тросів, не потребуючи змащування.

Все обладнання виготовляється на власному заводі компанії OTIS, який пройшов сертифікацію за стандартами ISO. Саме тому це оптимальна комбінація високої надійності, якості та передових технологій.

Конструкція ліфта забезпечує плавний і спокійний рух. А безредукторна лебідка знижує вібрації та забезпечує низький рівень шуму ліфта в прилеглих приміщеннях.

Для мешканців Синергія Сіті — високі стандарти безпеки та пересування від культового бренду Otis.

Поділитися:
Інші новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок