#Новини

Монолітні роботи в ЖК City Park II черга набирають обертів

 

Кількість поверхів у будинках комплексу зростає швидкими темпами. Публікуємо хронику монолітних робіт за липень.1 будинок незабаром матиме 15 поверхів. Найближчим часом ми готуємось заливати плиту перекриття над 15 поверхом

Рекордсменом з висотності вже вкотре стає 2-й будинок комплексу. Тут ми продовжуємо влаштування вертикальних елементів 16 поверху.

3-й будинок за місяць зріс на два поверхи. Наразі ми продовжуємо влаштування вертикальних елементів 13 поверху.

4-й будинок зростав найшвидше, і за місяць підріс аж на 3 поверхи! Тут ми продовжуємо влаштування вертикальних елементів 14 поверху.

 

ЖК Сіті Парк II черга — це комплекс класу комфорт+, розташований в центральному районі Ірпеня, поруч з хвойним лісом та найбільшим у місті парком. Інфраструктура району не поступається столичній, а транспортна доступність краща, ніж у багатьох спальних районах Києва. Всього 15 хвилин — і ви вже біля метро Академмістечко. А доступна ціна від 15 800 грн/м2 роблять ЖК Сіті Парк II черга не тільки комфортним місцем для життя, а й справді вигідним об’єктом для інвестицій. Запрошуємо на перегляд вільних квартир чи віртуальну екскурсію комплексом.

Поділитися:
Інші новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок