Залишаємося на зв’язку попри відключення. Звертайтесь у Вайбер або Телеграм +380952227779
#Новини

Звітуємо про хід будівництва ЖК Синергія Сіті у листопаді 2022

 

Щодня та без жодних перерв працюємо, щоб наблизити ваше заселення у власні квартири.

 

Тож, станом на 1 грудня виконали наступні роботи:

У 20 та 21 будинках завершили монтаж панорамних вікон на 1 поверсі. 

На завершальному етапі знаходяться фасадні роботи з 2 по 10 поверхи. 

У 21 будинку розпочали, а у 20 вже завершили монтаж газових лічильників та утеплення фундаменту першого поверху. Продовжуємо оздоблення вхідної групи та фасадів першого поверху. 

Отримали ліфтові системи Otis для всіх 4-х будинків. І вже приступили до їх монтажу у 20-22 будинках.

У 20 будинку залили стяжку на першому поверсі й завершуємо укладання 2 шару гідроізоляції на покрівлі. Очікуємо на доставлення газових котлів BOSCH, аби розпочати поквартирний монтаж.

У 21 будинку закінчили роботи в місцях загального користування: фарбування, укладання плитки, монтаж поручнів на сходових клітинах і лоджіях квартир.

У 22 будинку продовжуємо фасадні роботи з 2 по 10 поверхи. Залили стяжку та завершили монтаж панорамних вікон на 1 поверсі. Завершили монтаж квартирних дверей. Розпочали роботи в місцях загального користування та монтаж поручнів на лоджіях.

У 23 будинку листопад також пройшов продуктивно. У порівнянні з жовтнем, ви можете побачити суттєве збільшення готовності фасадів. Крім того, ми завершили тинькування квартир та продовжуємо заливати стяжку у квартирах, місцях загального користування і приміщеннях першого поверху.

На території комплексу завершили прокладання водопостачання, дощової та побутової каналізації. Триває прокладання електромереж, інтернету та відеонагляду.

Між 3 та 7 будинками встановили паркан, тож 

Паралельно ми покращуємо інфраструктуру вже готових будинків. Цього місяця в будинках № 1, 7, 8, 9, 10 та 11 встановили поштомати Нової пошти. 

Вже наступного місяця очікуємо офіційне завершення будівництва 2 будинку.  

До зустрічі за місяць! Все буде Україна!

Поділитися:
Інші новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок