#Новини

Отримали дизайнерські вхідні двері для 24 будинку ЖК Синергія Сіті і вже почали їхнє встановлення

 

24 будинок ЖК Синергія Сіті наближається до фінальної стадії готовності. Тут активно тривають внутрішні роботи. 

 

У 24 будинку Синергія Сіті почали поквартирне встановлення дизайнерських дверей вітчизняного бренду ARTIZ. Двері від ARTIZ вже прикрасили понад 4000 квартир у різних ЖК Синергії. Проте для Синергія Сіті була розроблена особлива комбінація ергономічності й вишуканого зовнішнього вигляду. Завдяки 50-міліметровому шару мінеральної вати двері ARTIZ забезпечують надійну шумоізоляцію та зберігають тепло. Ексклюзивні фасади в кольорі Дуб Крафт ідеально доповнюють стриманий дизайн загальних приміщень і пасують до інтер'єру будь-якої квартири. Навіть у найдрібніших деталях відчувається вишуканість. Ергономічна фурнітура, така як вічко, ручка і замки, виконана з якісного матового металу і дуже приємна на дотик. 

Паралельно з монтажем дверей, тривають облицювальні роботи в місцях загального користування. Та вже встановлені щитові для водяних та електролічильників. 

Нагадуємо, що введення будинку в експлуатацію заплановано на 1 квартал 2024 року. Тож, якщо ви знаходитесь в пошуках квартири на високому етапі готовності, пропонуємо переглянути планування і записатися на візит у відділ продажів. 

Поділитися:
Інші новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок