Відділ продажу: +38 (097) 222-777-9
#Новини

Підсумки роботи Будівельної групи Синергія у 2023 році

 

Пропонуємо вам разом озирнутися назад і згадати, що вдалося досягти Синергії у 2023 році, щоб продовжити наш спільний шлях до перемог у 2024.

 

Будівельні підсумки року

Впевнено та безупинно, в спеку, морози та блекаути, з вдячністю ППО та вірою в перемогу продовжуємо будувати домівки для українців, виконуючи свої зобов’язання. 

Цього року нам вдалося зберегти темпи будівництва розпочатих черг та навіть взятися до зведення нових.

За 2023 рік ми:

  • здали в експлуатацію останній будинок ЖК Сіті Парк та 4 будинки в ЖК Синергія Сіті, а це 30 774 кв. м житла та 464 квартири;
  • одночасно будували 3 черги та 13 будинків Синергія Сіті, виконуючи весь спектр будівельних робіт від монолітних до оздоблень вхідних груп;
  • як лідер ринку, першими інтегрували нові технологічні рішення у своїх проєктах.

Керівники компанії, інженери і архітектори особисто відвідують майданчики, перевіряють планове виконання робіт, забезпечують експертний нагляд. Усе задля того, щоб забезпечити стабільно високу якість житла.

 

Архітектурні підсумки року

Ми пишаємось нашим проєктом Синергія Сіті та збереженням високих стандартів архітектурних рішень. Працюємо, щоб перевершити всі ваші очікування. 

Для цього:

  • втілюємо нову зону Спорт Сіті;
  • створили 5 000 кв. м унікального ландшафтного подвір’я, в якому висадили рекордні 10 000 рослин;
  • облаштували релакс-зону;
  • готуємо до відкриття інноваційний дитячий майданчик.

Дивувати будемо й надалі, адже вже готові поділитися новим проєктом велкам-зони, що зустрічатиме мешканців та гостей Синергія Сіті.

Окремої уваги заслуговує двір-парк в ЖК Сіті Парку. Променади, дорослі дерева, розмаїття рослин, воркаут зона та дитячий майданчик — вже тішать мешканців обох черг.

 

Будівельні підсумки року у ЖК Синергія Київ

Цього року будівельні крани відновили свою роботу в ЖК Синергія Київ. Будівництво комплексу у розпалі: завершили моноліт будинку, активно працюємо над фасадами та підземним паркінгом. Будувати й далі будемо швидко, і вже наступного року завершимо усі роботи й підготуємо 2 будинок ЖК Синергія Київ до введення в експлуатацію.

Дизайнерські лобі, закрите внутрішнє подвір’я, суспільні простори, дитячі та спортивні зони, внутрішня інфраструктура, комплексні системи безпеки – все це і навіть більше ми продумуємо для комфортного життя мешканців ЖК Синергія Київ. Будуємо майбутнє разом!

 

Підсумки року з іпотечного кредитування

Синергія продовжує розвивати напрямок іпотечного кредитування. Ми активно підтримуємо державну ініціативу єОселя, адже розуміємо, що для великої кількості українських сімей доступна іпотека від держави є реальним інструментом покращити свої житлові умови.

Цей рік став рекордним для «єОселі» – 30 родин, переважно військовослужбовців, отримали доступні кредити на власне житло в Синергії в житлових комплексах Сіті Парк та Синергія Сіті.

Щасливі поділитися й іншою цифрою: у 2023 році 805 власників отримали ключі від своїх квартир у ЖК Сіті Парк та Синергія Сіті. Вручення власникам ключів від омріяних осель – це найбільша радість для всієї команди Синергія.

 

Підсумки соціальної відповідальності

Наша компанія гостро відчуває потребу підтримувати нашу країну та народ всіма доступними для нас способами. Саме тому ми активно займаємось підтримкою армії: закуповуємо дрони, позашляховики, тепловізори та закриваємо багато інших потреб військових, особливо ірпінців.

Для наших будівельних проєктів ми використовуємо 95% українських матеріалів: від дитячих майданчиків до систем освітлення.

Саме в нашому ЖК Сіті Парк відбулось перше в Україні навчання рятувальних служб в багатоповерховому житловому комплексі. Основною метою цих навчань було налагодження взаємодії різних рятувальних служб, що дуже важливо в умовах воєнного стану.

Також з особливою теплотою ми повернули нашу традицію з 6-річною історією — мотиваційну програму “Відмінник Синергії”. 

Цього року ми привітали постійних та нових учасників програми та вручили заохочення у вигляді грошової винагороди.

 

Відзнаки Синергії за рік

Дякуємо українцям за довіру! Пʼятий рік поспіль Синергію визнали забудовником № 1 в національному конкурсі “Вибір року”.

А також відзначили як соціально-відповідальний бізнес, а ЖК Синергія Сіті як найкращий ЖК.

Бути лідером під час війни надскладно та відповідально. Та Синергія — рішуча команда. Ми обрали рухатись вперед та виконати всі свої зобов’язання.

Так само рішуче і з великою гордістю продовжимо будувати житло в Україні й в наступному році!

Поділитися:
Інші новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок