#Новини

Постачання теплової енергії мешканцям ЖК City Park в опалювальному сезоні 2023-2024

 

Шановні власники квартир 

в будинках №3/9, №3/10, №3/11, №3/12, №3/13, №3/14, №3/15, №3/16 по вулиці Університетській в м. Ірпінь, Бучанського району, Київської області 

 

Повідомляємо вас, що системи теплопостачання ваших будинків під’єднали до дахової котельні, розміщеної над житловими будинками № 3/10 по вул. Університетська в м. Ірпінь.

Послуги з постачання теплової енергії з початку опалювального сезону 2023-2024 рр. буде надавати ТОВ «ТЕПЛОЕНЕРГОПОСТАЧАННЯ» (код ЄДРПОУ 43433906).

Відповідно до ст. 12. Закону України «Про житлово-комунальні послуги» надання житлово-комунальних послуг здійснюється виключно на договірних засадах.

Договори про надання житлово-комунальних послуг укладаються відповідно до типових або примірних договорів, затверджених Кабінетом Міністрів України або іншими уповноваженими законом державними органами відповідно до закону. Договори про надання комунальних послуг можуть затверджуватися окремо для різних моделей організації договірних відносин (індивідуальний договір, індивідуальний договір з обслуговуванням внутрішньобудинкових систем, колективний договір) та для різних категорій споживачів (індивідуальний споживач (співвласник багатоквартирного будинку, власник будівлі, у тому числі власник індивідуального садибного житлового будинку), колективний споживач).

Постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 р. № 830 «Про затвердження Правил надання послуги з постачання теплової енергії й типових договорів про надання послуги з постачання теплової енергії» (надалі – Правила) затверджено 5 видів договорів.

Правила регулюють відносини між суб’єктом господарювання, що провадить господарську діяльність з постачання теплової енергії (далі — виконавець), та індивідуальним і колективним споживачем (далі — споживач), який отримує або має намір отримати послугу з постачання теплової енергії (далі — послуга), та визначають вимоги до якості послуги, одиниці вимірювання обсягу спожитої споживачем теплової енергії, порядок оплати.

Послуга надається споживачеві згідно з умовами договору, що укладається відповідно до типових договорів про надання послуги відповідно до статей 13 і 14 Закону України “Про житлово-комунальні послуги”.

З пропозицією про укладення договору про надання комунальних послуг або про внесення змін до нього (крім індивідуальних договорів, укладених відповідно до частини п’ятої статті 13 Закону України “Про житлово-комунальні послуги”) може звернутися будь-яка сторона, надавши письмово другій стороні проєкт відповідного договору (змін до нього), складений згідно з типовим договором.

Індивідуальний договір вважається укладеним зі споживачем, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному вебсайті органу місцевого самоврядування та/або на вебсайті виконавця співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали відповідний договір з виконавцем.

Фактом приєднання споживача до умов індивідуального договору (акцептування договору) є вчинення споживачем будь-яких дій, які свідчать про його бажання укласти договір, зокрема надання виконавцю підписаної заяви-приєднання, сплата рахунка за надані послуги, факт отримання послуги.

У разі зміни права власності або користування приміщенням у багатоквартирному будинку, з попереднім власником (користувачем) якого було укладено індивідуальний договір, договір з новим власником (користувачем) вважається укладеним із дня такої зміни.

Товариство з обмеженою відповідальністю «ТЕПЛОЕНЕРГОПОСТАЧАННЯ» публікує Типовий індивідуальний договір про надання послуги з постачання теплової енергії, відповідно до Постанови КМУ 1022, який є публічним договором приєднання. Ознайомитись з затвердженими індивідуальними договорами на надання послуги з постачання теплової енергії та про надання послуги з постачання гарячої води можна  на сайті за посиланням https://synergy-bud.com.ua/divisions/sinergiya-enerdzhi/.

З текстом інших  моделей договору ви можете ознайомитись на сайті https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/830-2019-%D0%BF#n229:

типовий індивідуальний договір про надання послуги з постачання теплової енергії з обслуговуванням внутрішньобудинкових систем;

типовий договір з колективним споживачем про надання послуги з постачання теплової енергії;

типовий колективний договір про надання послуги з постачання теплової енергії;

типовий договір з власником (користувачем) будівлі про надання послуги з постачання теплової енергії.

Щодо приєднання

Для укладення Договорів про надання послуг з постачання теплової енергії запрошуємо вас до офісу ТОВ «Теплоенергопостачання», який знаходиться за адресою: Київська обл., м. Ірпінь, Бучанський район, вул. Університетська, буд. 3/12, приміщення №112. Телефон для зв’язку: +38 (093) 187-70-31. 

Для зручності мешканців з 26 вересня та протягом жовтня офіс працюватиме за таким графіком: з вівторка по суботу з 9.00 до 18.00, обідня перерва з 13.00 до 14.00, неділя та понеділок — вихідні.

Для заповнення документів візьміть із собою копії та оригінали наступних документів: паспорт, ідентифікаційний код, витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності, технічний паспорт на квартиру.

З повагою, Адміністрація ТОВ «Теплоенергопостачання».

04.09.2023

Поділитися:
Інші новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок