Тривають фасадно-оздоблювальні роботи 1-го поверху у 7, 8 та 9 секціях ЖК Синергія Сіті
Для оздоблення фасадів ми використовуємо мінеральну вату та якісні панелі з керамограніту. Дізнайтесь більше про переваги цих матеріалів.
Наразі, фасадні роботи відбуваються на 1-му поверсі першої черги комплексу. Наші майстри утеплюють стіни мінеральною ватою у 7, 8 та 9 секціях. До початку наступного тижня ми плануємо завершити ці роботи, і розпочати монтаж плитки.
Для будівництва житлових комплексів бізнес-класу використовуються максимально якісні матеріали, зокрема, мінеральна вата. Це екологічно чистий та негорючий матеріал, який має відмінну тепло- та звукоізоляцію. Властивостям та перевагам мінеральної вати ми присвятили цілу серію нашого влогу. Подивіться її, аби дізнатися більше.
Для оздоблення фасадів ми використовуємо спеціальну морозостійку плитку з керамограніту від українського бренду Golden Tile (колекції Street Line та Heidelberg). Вона має колір та фактуру натурального каменю, проте, важить набагато менше і чудово підходить для облицювання стін надворі.
Керамограніт — це екологічно чистий матеріал, який не боїться перепадів температури. На керамогранітних панелях не з’являються тріщини, тож фасади Синергія Сіті зберігатимуть привабливий та сучасний вигляд довгі роки.