Залишаємося на зв’язку попри відключення. Звертайтесь у Вайбер або Телеграм +380952227779
#Новини

Розпочали фінальне оздоблення спільних коридорів в 12 будинку ЖК Синергія Сіті

 

Спільні коридори в 12 будинку ЖК Синергія Сіті готуємо до завершення та скорої зустрічі зі своїми мешканцями

 

Спільні коридори є місцем зустрічі мешканців, де вони можуть привітатися, поспілкуватися, взаємодіяти та відчувати себе частиною спільноти Синергія Сіті. 

Тут ми вже поклали плитку на підлогу. Вона відповідає сучасним вимогам безпеки, комфорту й естетики. Ця плитка має нековзке покриття та має стильний та водночас функціональний темно-графітовий колір.

Для фарбування стін ми обрали контрастні кольори. Вони додають стилю та підкреслюють атмосферу спільних коридорів.

Наприкінці на кожному поверсі ми наносимо стилізовані букви логотипа комплексу та навігаційну розмітку у вигляді нумерації поверхів. Це полегшить переміщення мешканців всередині будинку та додасть зручності в орієнтуванні ваших гостей. 

Місця загального користування мають виглядати досконало, а квартири — надійно захищені. Тому для квартир ми обрали надійні та якісні двері, які б наші мешканці обрали самі. Двері мають авторський дизайн, а їх колір та фактура дуба гарно вписується в дизайн-код спільних коридорів.

Ми прагнемо створити відкрите та дружнє середовище, щоб майбутні мешканці отримували заряд позитивних емоцій вже при вході у будинок.

Поділитися:
Інші новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок