Відділ продажу: +38 (097) 222-777-9
#Новини

Розпочали монтувати теплове обладнання Buderus в газовій котельні 12 будинку ЖК Синергія Сіті

 

Бути найкращим ЖК Ірпеня бізнес-класу це впроваджувати сучасні технологічні рішення. Одним з таких є монтаж теплового обладнання провідного бренду Buderus в котельні. Йдеться про дахову газову котельню в 12 будинку ЖК Синергія Сіті.

 

Дахова котельня — автономне джерело опалення, призначене для обігрівання і забезпечення гарячим водопостачанням квартир будинку. Свою назву дахова котельня отримала через місцерозташування: її зводять на даху будинку в спеціально обладнаному приміщенні.

Переваги дахових котелень для мешканців — реалізація індивідуальних дизайнерських рішень, економія ресурсів на встановлення вентиляційних конструкцій, опалювальна вхідна група та поверх, безпека, екологічність та ефективність використання ресурсів.

Устаткування для дахової газової котельні 12 будинку нашого комплексу монтують фахівці  “Унітех Бау”. Компанія працює на українському ринку з 1992 року. За багаторічний період роботи клієнтами компанії стали найвідоміші корпорації, такі як: ТРЦ Gulliver, телеканал Інтер, мережа ресторанів McDonald’s та інші. 

Ми завжди працюємо з найкращими виробниками обладнання, щоб забезпечити найвищу якість та надійність вашого майбутнього житла. Тому і для наших проєктів ми обираємо найкраще, а саме — конденсаційні котли для дахової газової котельні виробництва провідної фірми Buderus.

Це вкупі гарантує якісне теплопостачання для мешканців комплексу.

Разом з цим, нещодавно у 12 будинку ЖК Синергія Сіті ми приступили до монтажу ліфтового обладнання бренду Otis. 

Поділитися:
Інші новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок