Тут затишний сквер для відпочинку. Продовжуємо роботи з благоустрою в ЖК Синергія Сіті
Наявність комфортного простору для відпочинку біля дому — must-have для сучасних комплексів бізнес-класу. Розповідаємо про хід робіт з облаштування прибудинкової території.
В Синергія Сіті триває благоустрій біля першої черги проєкту.
Наразі наші майстри:
- Облаштовують комфортний під’їзд до будинків. Вони вже вимостили бордюри, і розрівнюють майданчик під дорожнє полотно.
- Викладають бруківкою підходи до 2 та 3 секцій комплексу.
- Продовжують викладати бруківкою доріжки та клумби у суспільному сквері. Він стане першою зеленою локацією нашого “міста в місті”. Незвична форма скверу нагадує острівець у руслі ріки та прекрасно пасує до хвилястих фасадів Синергія Сіті.
Для оздоблення Синергія Сіті ми обрали бетонну бруківку від одного з найкращих українських виробників — компанії “Золотий мандарин”. Вона має акредитовану лабораторію, 4-рівневу систему контролю якості продукції та власне дизайн-бюро, що дозволяє створювати плитку для благоустрою найвищого класу.
На території Синергія Сіті буде два типи суспільних просторів. До зовнішніх суспільних просторів — скверів, алей та комерційних сервісів — можуть потрапити не тільки мешканці комплексу, але й гості та містяни. До внутрішніх подвір’їв, зроблених у вигляді двір-парків, доступ матимуть тільки жителі Синергія Сіті. Таке розумне зонування дозволить зберегти баланс між досяжністю розвиненої інфраструктури та приватністю особистого життя.