![](https://sb.synergy.com.ua/assets/img/news/up/1765-zahysnyky.jpg)
Будівельна група Синергія вітає з Днем захисників і захисниць України!
Сьогодні ми виражаємо пошану, гордість та вдячність нашим захисникам та захисницям! Ми вдячні вам за кожен подвиг, за кожен прожитий нами день.
Завдяки вам ми живемо, будуємо, віримо в перемогу та майбутнє України! Бо та міць, броня, незламність, з якою ви захищаєте сьогодні нашу цілісність — це сила, що об'єднує мільйони синьо-жовтих сердець! Ми хочемо, щоб усі ви повернулися живими до своїх сімей та домівок!
В цей важливий для країни день Конфедерація будівельників України ініціювала нагородження відзнаками КБУ працівників будівельної галузі, котрі стали на захист України у війні проти російської агресії.
Професія будівельника об’єднала відчайдушних патріотів своєї держави й наполегливих трудівників, здатних реагувати на виклики сьогодення та реалізовувати всі поставлені цілі.
Медаллю “Будівельнику країни” КБУ відзначила головного інженера Будівельної групи Синергія — Плєшкова Євгенія Юрійовича — за свідому та професійну допомогу у відновленні руйнувань житлових будинків в Ірпені після звільнення міста в квітні 2022. Пишаємось нашим героєм будівельного фронту! Продовжуємо відновлювати та будувати майбутнє!