Залишаємося на зв’язку попри відключення. Звертайтесь у Вайбер або Телеграм +380952227779
#Новини

У нових вікнах 15, 16 та 17 будинків ЖК Синергія Сіті вже відбивається небо і річка!

 

Будівельна група Синергія використовує довершені рішення для будівництва ЖК Синергія Сіті, і вибору вікон ми приділили особливу увагу. Адже це тепло, тиша, світло, естетика майбутніх мешканців квартир в нашому курортному містечку. Саме зараз завершуємо встановлення віконних конструкцій на житлових поверхах 15, 16 та 17 будинків комплексу. Це будинки першої видової лінії Синергія Сіті, а отже з вікон відкриватимуться неймовірні види на мальовничу набережну.

Ми обираємо великі вікна для квартир, тому що вони подобаються нашим мешканцям: це і світло, і можливість спостерігати за прогулянками дітей у дворах-парках, і візуальне збільшення простору. 

Завдяки п’ятикамерному профілю Rehau Euro Design 70  енергоефективність вікон на найвищому рівні – взимку тепло буде зберігатись всередині приміщення. 

Подвійне енергоощадне скло має два шари металевого напилення: з зовнішньої та внутрішньої сторони вікна. Це напилення працює як дзеркало, відбиваючи інфрачервоне випромінювання. Тобто взимку тепло не буде виділятися назовні, а влітку скло захищатиме від спеки.

Міжскляний простір склопакетів наповнений аргоном, що додатково покращує тепло- та шумоізоляцію.

Вікна мають сучасну фурнітуру – приховані петлі, що покращує теплоізоляцію, адже не переривається контур ущільнювача вікна. Відсутність видимих петель також створює лаконічний стиль та можливість відкривати віконну стулку на 100 градусів.

Вікна в квартирі — це місце тяжіння всіх членів сім'ї. Підійти до вікна і помилуватися видом стає приємною частиною дня. Тому для мешканців Синергія Сіті ми втілюємо найкращі рішення!

Нагадаємо, що одночасно з встановленням вікон у будинках продовжуємо влаштування скатних дахів — це виразне архітектурне рішення, яке виділяє комплекс бізнес-класу. Динаміку їх будівництва можна переглянути у свіжому фотозвіті.

 

Поділитися:
Інші новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок