Залишаємося на зв’язку попри відключення. Звертайтесь у Вайбер або Телеграм +380952227779
#Новини

У ЖК Синергія Сіті випробували нову зону Фуд Сіті, де продумані комерційні приміщення для закладів харчування

 

Одночасно з відкриттям Спорт Сіті місцеві мешканці та гості могли оцінити майбутній Фуд Сіті: тут пригощали вуличною їжею та облаштували релакс-зону із лежаками та кріслами-мішками.

 

За нашим задумом, саме ця зона в комплексі має стати смачною локацією з розмаїттям кухонь та напоїв. Спеціально для цього тут облаштували благоустрій та озеленення таким чином, аби було зручно розмістити столики зі стільчиками чи лежаками для літніх терас.

Тут вже працює доставка суші та міні-пекарня. Також ось-ось відчинить свої двері дитяча кав’ярня у стилі “Гаррі Поттера”.

Згідно маркетингових досліджень, таке сусідство значно збільшує попит. Адже потенційні гості задають собі питання “у якому закладі я поїм сьогодні?” замість “чи хочу я їсти?”. Таким чином локація Фуд Сіті стане магнітом для кожного голодного мешканця та гостя комплексу. А навпроти розташоване спортивне містечко, де мешканці постійно грають у ігрові види спорту, а значить після гри будуть матимуть необхідність перекусити.

Будівельна група Синергія запрошує до співпраці найкращі ресторани, кав’ярні й гастромаркети та пропонує фасадні комерційні приміщення.

У приміщеннях є всі інженерні комунікації: електрика, водопостачання та водовідведення. Панорамні вікна нададуть відвідувачам більше сонячного світла, а стеля 4 м висотою забезпечить запас свіжого повітря та відчуття простору в приміщенні. Приміщення знаходяться на першому поверсі та не мають сходів чи порогів, отже візочкам та велосипедам буде легко потрапити всередину. 

Комерційні приміщення, продумані для Фуд Сіті, знаходяться в будинках, що активно заселяються. Територія ЖК Синергія Сіті має напівзакритий тип, а поруч розташована містка парковка, тож гості житлового комплексу теж зможуть відвідувати заклади харчування.

Щоб обрати комерційне приміщення, звертайтесь до відділу по роботі з комерційною нерухомістю за номером 093 170 44 85.

Поділитися:
Інші новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок