Залишаємося на зв’язку попри відключення. Звертайтесь у Вайбер або Телеграм +380952227779
#Новини

Монтуємо вентиляційні блоки для здорового мікроклімату в 13-14 будинках ЖК Синергія Сіті

 

Вправно влаштована вентиляція забезпечить відсутність сторонніх запахів та комфортний побут мешканців ЖК Синергія Сіті.Для монтажу ми використовуємо бетонні вентиляційні блоки, що призначені для природної витяжної вентиляції житлових будинків. Вони допомагають видаляти вуглекислий газ, вологу і неприємні запахи з кухні, туалету, ванної кімнати та коридору.

Конструкція вентблоків досить проста, адже вони складаються з прямокутних залізобетонних плит з порожніми каналами, в яких циркулює повітря. При правильному встановленні блоків повітрообмін відбувається в автоматичному режимі, завдяки природному руху потоків повітря. Це дозволяє запобігти застою неприємних запахів та надмірній вологості. Висота вентблоків зазвичай коливається від 2,5 до 3,5 метрів, залежно від висоти стелі в будинку та технологічних потреб.

Завдяки використанню залізобетону, вентблоки в Синергія Сіті є дуже міцними, легко витримують сильні морози й мають термін експлуатації до 100 років. Зараз роботи зі встановлення вентблоків ведуться за графіком, і вже завершено монтаж блоків на 8 поверсі 13 та 14 будинків.

Поділитися:
Інші новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок