#Новини

В ЖК City Park II черга продовжуємо встановлювати енергоефективні вікна Rehau

 

Для будівництва своїх проєктів ми обираємо якісні матеріали і обладнання від всесвітньо відомих брендів. Для скління ЖК City Park ми обрали вікна Rehau. І тепер у них відбивається ліс та мальовничі міські панорами.

 

Ми продовжуємо монтаж вікон Rehau в 2, 3 та 4 будинках комплексу. Роботи ведуться з блискавичною швидкістю, і наразі спеціалісти авторизованого партнера Rehau встановлюють вікна вже на 15 поверсі 4-го будинку, 7-му поверсі 3-го будинку та 12-му — в 2-му будинку.

Для нашого паркового проєкту ми не випадково обрали вікна цього німецького бренду. Rehau виготовляє віконні профільні системи з 1958 року. Якість та екологічність  продукції підтверджена сертифікатами європейського та українського зразка.

В ЖК City Park ми монтуємо якісні вікна Rehau Euro Design 70. Вони забезпечать оптимальний рівень теплоізоляції вашої оселі та допоможуть зменшити тепловтрати у приміщенні, а отже – заощадити кошти на опаленні та кондиціюванні.

Міжскляний простір склопакетів наповнений аргоном. Він  додатково покращує шумоізоляцію та енергоефективність вікон, а також знижує ризики утворення конденсату всередині камери.

Паралельно з монтажем вікон, в комплексі добігають кінця монолітні роботи у всіх чотирьох будинках, а також триває прокладання внутрішніх інженерних мереж.

 

Поділитися:
Інші новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок