Залишаємося на зв’язку попри відключення. Звертайтесь у Вайбер або Телеграм +380952227779
#Новини

В ЖК Синергія Київ відкрили продаж комерційних приміщень

 

В 2 будинку ЖК Синергія Київ, що зводиться в Дарницькому районі столиці, доступні для продажу 8 фасадних комерційних приміщень.

 

Комерційні приміщення в ЖК Синергія Київ мають такі переваги:

  • Фасадні приміщення. Приміщення знаходяться на першому поверсі багатоповерхового будинку та мають окремі входи. 
  • Панорамні вітрини. Панорамні вікна будуть приваблювати відвідувачів та нададуть багато природного світла. А стеля 4 м висотою забезпечить запас свіжого повітря та відчуття простору в приміщенні. 
  • Комунікації. У комерційних приміщеннях продумані всі необхідні інженерні комунікації: електрика, водопостачання та водовідведення. 
  • Великий житловий комплекс. Другий будинок комплексу має 276 квартир: це 700 майбутніх мешканців з потребами у якісних продуктах, занятті спортом, турботою про здоров’я та багато іншого. Крім цього, в ЖК передбачено зведення першого будинку також на 24 поверхи. 
  • Вигідне розташування. Завдяки розташуванню у розвиненому мікрорайоні Києва Позняки, навколо ЖК Синергія Київ жвавий піший та автомобільний трафік. 
  • Зручний під’їзд на власному авто та гостьова парковка з доступом для відвідувачів закладів.
  • Варіативність планувань. Приміщення від 28.62 м² до 105.29 м². За бажанням, можна об’єднати декілька приміщень й отримати загальну площу до 200 м².  А значить відкрити власну справу може як власник барбершопу, так і мережевий супермаркет.
  • Підземний паркінг. Який може слугувати надійним укриттям для гостей під час повітряної тривоги.

Надаємо вигідні умови придбання фасадних комерційних приміщень в ЖК Синергія Київ: вартість квадратного метру на етапі готовності моноліту і фасаду стартує від 81 400 грн/м². 

За 14 років наша компанія Будівельна група Синергія збудувала 8 житлових комплексів в Ірпені із інфраструктурою на перших поверхах та продуманим благоустроєм. А сотні бізнесів від поштових операторів до мережевих супермаркетів розвивають та масштабують в житлових комплексах Синергії свої бізнеси.

Поділитися:
Інші новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок