Відділ продажу: +38 (097) 222-777-9
#Новини

В ЖК Синергія Сіті відкрилися перші сервіси для комфортного життя

 

На території комплексу запрацювало одразу два будівельні магазини.Ми дуже радіємо, коли в наших житлових комплексах з’являються нові резиденти. Адже нові сервіси наповнюють життя мешканців затишком і комфортом.

В Синергія Сіті цей процес тільки почався, проте більше 50% комерційних площ, доступних для оренди, вже заброньовані.

Днями перші сервіси вже запрацювали у 8-му будинку. Це одразу два будівельні магазини з широким асортиментом матеріалів і техніки для ремонту.

Відтепер усім, хто вже розпочав ремонт, не потрібно витрачати час на поїздку до крамниці та гроші на доставку будматеріалів. Спустившись на перший поверх, ви можете замовити будівельні матеріали за оптовими цінами, купити сантехніку та навіть взяти в оренду інструменти для ремонту в квартирі.

Але це ще не все! До відкриття готується ще декілька корисних сервісів, тож невдовзі чекайте на хороші новини!

Синергія Сіті — це, безумовно, вдала локація для старту бізнесу. Близкість набережної, зручна транспортна розв’язка та інстаграмні локації для відпочинку перетворюють комплекс на нову точку тяжіння для мешканців та гостей комплексу. У зданих будинках доступні для оренди ще декілька приміщень площею від 19 до 98 м2 за ціною від 280 грн/м2. Всі резиденти отримують в подарунок ремонтні канікули до 30.11.2021. 

Тож, не зволікайте та бронюйте приміщення під свій бізнес за номером 093 170 44 85.

Поділитися:
Інші новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок