![](https://sb.synergy.com.ua/assets/img/news/up/1907-kvartyra-za-kryptovaluty.jpg)
Відтепер придбати нерухомість в Будівельній групі Синергія можна за криптовалюту
Будівельна група Синергія почала приймати цифрову валюту у якості оплати за квартиру.
Якщо ви тримаєте “на руках” криптовалюту, ви можете безпосередньо використати її як платіжний засіб за нерухомість, без зайвої конвертації у фіатні гроші. Платежі прийматимуться в: USDC, USDT, BUSD, BTC, ETH, BNB.
Переваги криптоплатежів перед звичайними банківськими переказами для придбання нерухомості:
- у 2−3 рази менші комісії;
- відсутність географічних обмежень та
- швидке проведення транскордонних платежів.
“Синергія завжди прогресивна у впровадженні нових технологій та зручних платіжних рішень. Унікальна можливість розрахунку за квартиру у криптовалюті – ще один доказ прийняття криптовалют як простого та зручного методу платежів та заощадження грошей. Ми будемо активно продовжувати розвиток цієї технології в секторі нерухомості” — зазначив Сергій Волкошовець, комерційний директор Синергії.
Криптовалюта впевнено стає часткою фінансового життя українців. Тому радимо розглянути цей інструмент для інвестиції в нерухомість. Всі деталі про умови придбання квартири ви можете дізнатися в чаті прямо тут на сайті або зв’язатися із менеджерами за номером 0972227779.