#Новини

Хід будівництва ЖК Синергія Сіті у червні 2023

 

Як завжди, 15 числа щомісяця розповідаємо, що сталося на будмайданчику ЖК Синергія Сіті за місяць.

 

5 черга

Готуємо 20-23 будинки до здачі в експлуатацію. Продовжуємо виконувати благоустрій прибудинкової території: висадили дерева уздовж будинків, виклали плиткою підходи до будинків. Тривають роботи із влаштування зони паркування та зовнішнього освітлення.

6 черга

У  24 будинку завершили укладання 2-го шару гідроізоляції на покрівлі. Завершили влаштування стяжки підлоги у квартирах. Завершили монтаж квартирних дверей. Завершуємо монтаж поручнів на лоджіях. Завершили укладання плитки на підлозі в МЗК. Розпочали фарбування стін МЗК. Завершили зведення стін на першому поверсі та розпочали їх тинькування. Змонтували віконні конструкції на 1 поверсі. Отримали ліфтове обладнання.

4 черга

У 12 будинку завершили монолітні роботи. Монтуємо парапети та вихід на дах. Завершили зведення зовнішніх та внутрішніх стін 3 поверху та розпочали 4 поверху. Продовжуємо монтаж вентиляційних блоків на 6 поверсі.

У 13 будинку завершили монолітні роботи. Розпочали фасадні роботи. Завершили монтаж вентиляційних каналів. Триває цегляна кладка на даху дворівневих квартир. Змонтували накривки на вентканали та парапети. Розпочали монтаж систем електро- та водопостачання. Триває тинькування квартир та МЗК в межах 6-10 поверхів. Забетонували сходи у дворівневих квартирах. Отримали ліфтове обладнання.

У 14 будинку завершили монолітні роботи. Розпочали фасадні роботи. Завершили скління квартир житлових поверхів. Зводимо внутрішні та зовнішні стіни на 10 поверсі. Завершуємо монтаж вентиляційних каналів. Розпочали тинькування квартир. Розпочали монтаж каналізаційної системи. Отримали ліфтове обладнання.

У 15 будинку завершили влаштування плити перекриття 1 поверху. Розпочали монтаж вертикальних елементів 2 поверху.

У 16 будинку завершили влаштування вертикальних конструкцій 1 поверху. Готуємось до залиття плити перекриття 1 поверху.

У 17 будинку розпочали монтаж ростверків фундаменту.

На території комплексу продовжуємо виконувати благоустрій прибудинкової території поруч з 10-11 будинками та внутрішньому подвір’ї 7-11 будинків.

Більше фото дивіться у щомісячному фотозвіті

Поділитися:
Інші новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок