Залишаємося на зв’язку попри відключення. Звертайтесь у Вайбер або Телеграм +380952227779
#Новини

Якісний благоустрій в деталях: в курортному містечку Синергія Сіті створили нові зелені зони

 

У Синергія Сіті ще затишніше стало біля 12 будинку: тут висадили дерева та кущі для приємних прогулянок.

 

Для ландшафтного обрамлення території обрали витончені берези Джакмонті з красивою кроною. Влітку вони стануть вашим джерелом прохолоди, густого затінку та відновлення сил. А восени тішитимуть око соковито-жовтим листям.

По периметру в острівці висадили алейні ясені згідно єдиного дизайн-коду. Вони продовжують пішохідний променад уздовж будинків комплексу. Та з допомогою кущів горобинника буде зелений живопліт, що простягнеться пишною зеленою смугою від інста-скверу. Чекаємо тут незабаром паломництво метеликів, які дуже полюбляють їх квіти.

Також днями завершили зелений ансамбль навколо трансформаторної підстанції на території комплексу. В якості акцентів тут використали вічнозелені сосни, щоб в будь-яку пору року ця зона була зеленою. Це чорна сосна нігра, з густою хвоєю та темним забарвленням кори по всьому стовбуру. Для майбутнього зеленого живоплоту тут висадили граб, а для свіжості, невагомості та легкості кущі щучки з витонченим суцвіттям. І хоч на прогулянку до підстанції виходити не будуть, проте вона розташована біля житлових будинків, а отже естетика має бути в усьому, що оточує мешканців, навіть біля інфраструктурних об’єктів. 

Такий продуманий підхід до благоустрою прибудинкової території — із дорослими деревами, єдиним дизайн-кодом та створенням природного середовища — допомагає відчувати себе як вдома з перших днів переїзду в курортне містечко, сприяє якісному відпочинку та комфорту мешканців.

Запрошуємо зануритись в атмосферу курортного містечка!Поділитися:
Інші новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок