#Парки Ірпіня

Ірпінська набережна

Розкриваємо Вам секретне місце для неспішних прогулянок, для пробіжок, для приємно проведеного часу в колі друзів за барбекю та для особливо романтичних вечорів.

Ірпінська набрежна - місце краси, спокою та задоволення.

Набережну Ірпеня є найбільшою набережною на Київщині для піших і велосипедних прогулянок. ЇЇ протяжність цілих 8 800 м.

Розташування

Перша частина Ірпінської набережної була урочисто відкрита 19 серпня 2018 року.

Вона проходить вздовж річки Ірпінь від вулиці Стельмаха й до залізничного мосту.

А вже 9 листопада 2019 в Ірпені біля однойменної річки урочисто відкрили другу частину ірпінської набережній, протяжністю від залізничного моста до мікрорайону Романівка.

Вздовж набережної висадили 561 дерево, 4,5 Га землі засіяли травою, 120 оригінальних ліхтариків прикрашає та освітлює вечірню набережну.

Встановлено понад 100 лавок, 10 комплексів для проведення пікніків, 10 відпочинкових комплексів-гамаків, 80 урн для сміття. Облаштований заїзд і парковка для автомобілів та безліч скульптурних композицій

Набережна - прекрасне і мальовниче місце, обдароване природою, підкреслене рукою людини та створене для відпочинку, внутрішнього спокою та фотосесій.

Розваги

Якщо Ви жадаєте гострих відчуттів - сміливо бронюйте байдарки. Це однозначно, подарує Вам масу незабутніх вражень та приємних спогадів.

Якщо Ви завзятий рибак - для Вас є спеціально облаштовані місця та дерев'яні причали.

Якщо Ви спортсмен, для Вас облаштовані декілька новеньких спортивних зон з різноманітним обладнанням та поле для ігор, а також, спеціальні доріжки для бігунів та велосипедистів.

Для мрійників встановлені плетені гамаки.А ось для релаксу чудово підійде газони біля води, й місця для барбекю на березі.
В літній період можна навіть поплавати. На набережній облаштовані чисті та безпечні пляжні території.

Для малечі змонтований сучасний та безпечний дитячий майданчик та багато цікавих ігрових зон.

А ще, набережна - це super match для усіх інстаграмерів.

Не забуваємо і про безпеку!

На набережній організовано цілодобову охорону, за яку несе відповідальність КП «Муніципальна варта». Інспектори муніципальної варти з початку відкриття набережної цілодобово слідкують за станом благоустрою та дотриманням громадського порядку на її території.


Як дістатися до Ірпінської набережної?

Скористайтеся віджетом, щоб підібрати оптимальний маршрут до Ірпінської набережної. У разі успішно побудованого маршруту під картою з'явиться текстовий опис вашого шляху.

Вхід на територію набережну вільний та відкритий абсолютно для всіх.
Ірпінська набережна обов'язково подарує Вам позитивні емоції, чудовий настрій та прекрасні спогади назавжди.
Запрошуємо в гості.

Поділитися:
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок