Відділ продажу: +38 (097) 222-777-9
#Парки Ірпіня

Парк «Дубки»

Парк «Дубки» є одним з найстаріших парків в Ірпені. Його заснували ще в 70-их роках минулого століття. Тоді він був занедбаною та не доглянутою місциною, частина якої була приватизована. Зараз його можна побачити у реконструйованому вигляді. Відкриття оновленого міського парку відбулося 28 квітня 2015 року.

Популярність парк «Дубки» набрав через власну назву. Вважається, що Ірпінь – місто спортсменів та здорового способу життя. Тож не дивно, що саме серед дубів, на свіжому повітрі, жителям до вподоби займатися спортом та просто відпочивати. Теплими вечорами можна побачити багато родин, студентів чи просто компаній, які зібралися на пікнік, прогулянку або зустрілися за чашкою кави.

Парк розташований за адресою Ірпінь, вул. Соборна (3-го Інтернаціоналу). Загальна площа понад 4 га. В одній з його частин встановлені лавочки для приємного перепочинку на свіжому повітрі. Висаджена трава і посаджені садові рослини.

Парк орієнтований на сімейний відпочинок, на території є:

Доріжки для велосипедистів

По всій території парку прокладені доріжки для пішоходів і велосипедистів. Для зручності і розмежування доріжки позначені спеціальними знаками.

Мангали та альтанки

Якщо ви в пошуках ідеального місця для пікніка, барбекю тощо з друзями чи родиною – приходьте в парк «Дубки». Біля мангалів є альтанки та столики з лавочками. Користування безкоштовне, головне встигніть зайняти собі місце, адже у вихідні це місце особливо актуальне та популярне.

Зона для вигулу та тренування собак

Кожен 5-ий житель Ірпеня має домашнього улюбленця – песика. Тому питання належного вигулу, як ніколи, актуальне. На території парка є відведена територія, де ваш песик може гуляти без намордника. Облаштовані тренажери допомагають власникам проводити уроки з дресирування.

Літературна кав’ярня

На території парку є літературне кафе, де ви можете насолодитися теплими напоями, читаючи книги чи просто спілкуючись з друзями.

Зачасту організатори у парку влаштовують літературні вечори, де ви можете насолодитися поезією талановитих людей або виступити самостійно.

Велетенська шахівниця

Для любителів гри в шахмати на території парку є велика шахівниця. Кольорова гамма стандартна – чорна з білим. Фігурок там немає. Основна задумка такого інвентаря – проводити частіше час з друзями та родиною. Зібравши велику команду, ви можете самі стати «фігурами», тим самим цікаво та незвично провести свої вихідні.

Розважальна зона для дітей

На території є надувний майданчик, який виглядає як відокремлена кімната. Всередині є кольорова гірка, маленькі кульки та дитячі боксерські груші. Поблизу на штучному газоні є гра. Angry Birds, де діти можуть постріляти іграшками у вигляді пташок у ціль.

Розважальна зона працює посезонно.

Парк «Дубки» з радянського занедбаного місця перетворився на сучасний та популярний парк, де можуть відпочити жителі та гості міста.

Поділитися:
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок