#Парки Ірпіня

Парк «Незнайки»

Завдяки процесам модернізації Ірпеня ми можемо відвідати один з найкращих парків у місті. Кожен житель та гість знає або чув про парк «Незнайка», раніше він мав назву – парк «Перемоги».

Щовихідні тут можна побачити щасливу родину, яка прийшла на пікнік, веселих студентів, які вирішили покататися на велосипеді та друзів, які зібралися для дресирування їх домашніх улюбленців.

Парк «Незнайка» особливо відрізняється від решти популярних парків Ірпеня своїм ландшафтом, він розташований ніби у ямі. Тут росте чимало старих дерев, серед яких облаштовані велосипедні доріжки та лавки, ростуть декоративні рослини та дерева, чагарники та квіти. Посеред парку ставок із фонтаном.

Парк «Незнайка» має дуже вигідне розташування, адже одна сторона виходить на вулицю Університетська, якою можна легко потрапити до університету, інша сторона – до центру міста, вул. Ярославська. Датою відкриття є 6 жовтня 2018 року, під час святкування Дня міста. Загальна площа сягає понад 6 га.

Парк назвали в честь однойменної роботи знаменитого письменника Миколи Носова – «Пригоди Незнайки та його друзів». Вважається, що парк є прототипом Квіткового міста та саме в Ірпені письменник творив дитячі казки.

На території парку є:

Дитячий майданчик

Сучасний та безпечний у формі замку дитячий майданчик, який є одним з найкращих в Ірпені. Жодна дитина не зможе пройти повз такої розваги, тож рекомендуємо вам з користю провести час на свіжому повітрі.

Майданчик для вигулу та дресирування собак

На території парку створено інфраструктуру для належного вигулу собак з відповідними тренажерами. Власники мають змогу тренувати своїх улюбленців без повідків та намордників, адже майданчик огороджений.

Сцена для публічних виступів

Відкрита сцена є популярним місцем серед молоді. Показати свій талант може кожен бажаючий. Теплими вечорами організатори часто влаштовують літературні вечора, Stand Up вечірки або музичний концерт.

T1 Terrasa

Сучасне кафе, яке відвідує кожен другий гість парку. Відвідування цього закладу залишає приємні враження.

Перш за все, він приваблює широким асортиментом морозива та молочних коктейлів на різний смак: від традиційного вершкового морозива до вишуканих смаків, схожих на відомі десерти.

По-друге, є кілька варіантів провести час у закладі: всередині кафе на високих стільцях, у дворі за столами, на низьких стільцях, а також на галявині – на мішках–пуфах. Для великої кількості відвідувачів парку, особливо у вихідні дні, така альтернатива місця є важливою.

Мотузковий парк «Панда»

Для любителів спорту рекомендуємо відвідати мотузковий парк «Панда». Парк має декілька рівнів: «Kids», «Kids+», «Junior», «Junior+» і «Eхtrim». Задля вашої безпеки протягом проходження всіх випробувань ви будете під’єднані до системи страхування. Також, змонтовано два тролея «Zip line», яким може насолодитися ваша дитина (висота 40 метрів) та ви (висота 55 метрів).

Гриль-бар «The РЕБРА»Тематичний та популярний заклад в Ірпені. Навколо красивий вид, дуже вдале та зручне місце розташування. Ребра готують на відкритому вогні, на грилі Швенкера. У холодні вечори терасу облаштували сучасними обігрівачами.

Відреконструйований парк став дуже популярним і, безсумнівно, одним з найкращих у місті.

Поділитися:
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок