#Парки Ірпіня

Парк Перемоги

Один з найстаріших і гідних уваги жителів та гостей міста є парк Перемоги. Якщо Ви ніколи не були в Ірпені і хочете познайомитися з містом, то парк Перемоги відмінно підійде для цього.

Провести сімейний день, погуляти з дитиною на дитячому майданчику, сходити до фонтанів, пообідати в тематичному ресторані і навіть постріляти в тирі. Все це про парк Перемоги. Тут влаштовують пікніки просто на газоні, катаються на електротранспорті, душевно розмовляють у відокремлених від сторонніх поглядів критих альтанках.

Отже, парк Перемоги розташований в самому центрі міста Ірпінь, по вулиці Тищенка, поруч з найбільшим супермаркетом Еко маркет, кінотеатром та міською площею.

Історично тут проводилися святкування та урочисті заходи. Тут колись демонструвалися кінофільми під відкритим небом, концерти та міські вечори. Тому що саме в парку Перемоги розташовується міська сцена і зал для глядачів, які реконструйовані і донині користуються популярністю для фольклорних концертів, зборів Ірпінської громади і невеликих фестивалів.

Останні значні реконструкції в парку були в 2018 році. У Парку зробили освітлення вуличними ліхтарями. Облагородили доріжки для піших прогулянок і висадили зелені газони, поставили великі альтанки, велосипедні доріжки, клумби з квітами, декоративними рослинами і озеро з фонтаном.

Варто зазначити, що парк має перепади висот, що робить його ще більш унікальним і цікавим для проведення часу. Він підійде як для усамітнення або розмов з друзями по душам, так і для компанійський зустрічей шкільних або університетських друзів.

У парку є гарне рукотворне озеро з фонтаном, який працює у вихідні дні. Тут люблять гуляти батьки з дітьми. Часто можна спостерігати сімейні фотосесії на зеленій галявині.

Влітку 2020 року на території парку відкрили першу фуд локацію. Ресторан The Rebra пропонує для відвідувачів парку Перемоги пригоститися стравами з вогню, зокрема свинячими реберцями, гриль овочами і закусками. Тут можна випити вишневої наливки ввечері з друзями або покуштувати прекрасні сніданки в першій половині дня.

Для активного сімейного відпочинку, в парку Перемоги є Мотузковий парк Панда.

Тут знайдуться розваги для дітей від 80 см і до 120 кілограмів, так сказати. Самим маленьким дівчаткам і хлопчикам припаде до душі біганина по 4 поверховому дитячому лабіринту з гірками, м'ячами, гойдалками і тунелями. Тих, хто трохи старший, можна розважити батутами або риболовлею. А найспритніші та сміливі можуть пройти смугу перешкод. Ціна за вхід в Мотузковий парк панда безкоштовна для батьків, які супроводжують дітей, а за годину перебування дитини в лабіринті батьки заплатять близько 100 грн. Мінімально знаходитись на території можна 30 хвилин за 60 грн.

За пагорбом ховається дитячий майданчик для найменших. Це міський майданчик, тому повністю безкоштовний. Тут є качеля шайба, де часом можна спостерігати катаючихся батьків разом зі своїми малюками. Є також пісочниця діаметром до 2 метрів. Кілька крамничок по одну сторону майданчика для батьків. І, звичайно, ігрова зона з драбинками, сходинками, гіркою і невеликою смугою перешкод для маленьких і активних дітей.

У парку Перемоги, як і випливає з його назви, є символ Перемоги над фашизмом - танк Т-34.

Також, в парку Перемоги в Ірпені є храм. Це найстаріший храм міста - Свято Троїцький. Закладка і будівництво, на той час, церкви починалося ще 1909 році і тривало до 6 років. Точна адреса храму вулиця Тищенка, 12-г. В даний час Богослужіння проходять по суботах з 8:00 (Утреня, Літургія) і з 17:00 (Всенічне бдіння); Неділя з 8:00 (Літургія).

Поділитися:
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок