#Парки Ірпіня

Парк "Покровський"

Парк "Покровський": — одне з найулюбленіших місць ірпенчан, де можна відпочити, забути про буденність та міську суєту. Прогулюючись цим парком поринаєш у світ героїв мультфільмів та казок, пригадуєш чарівне дитинство.

Розташування парку "Покровський"

Парк розташований на перетині вулиць Покровської та Котляревської.
Був заснований 12 червня 2016 року на основі соснового лісу. Будівництво парку зайняло 2 місяці.
Поруч з парком знаходиться Алея героїв АТО, ресторація та православний Храм.

Площа

Тут цілих 2 гектари краси: розлогий зелений газон, гарно вимощені доріжки біля яких стоять лавки, квіти, кущі та декоративні дерева, є спортивний і дитячий майданчики.

Вхідна група

Парк “Покровський” відрізняється надзвичайно гарною вхідною групою у вигляді білої арки, яку охороняють два олов’яні солдати.

Дерев’яні фігури

Особливістю парку “Покровський” є наявність дерев’яних фігур, що сильно вирізняють його з поміж інших. Їх тут три десятки!
Прогулюючись, ви зможете побачити: звірів, героїв мультфільмів та казок, тварин, птахів, що створені майстрами з багатьох регіонів України: Київщини, Рівненщини, Харківщини, Закарпаття, Івано-Франківщини, Харківщини та інших регіонів.
Різьбяр із міста Верховина — Олег Пилип’юк виготовив максимальну кількість дерев’яних фігур — 16 штук. Саме він є творцем унікальної лавки-сови, дельфіну, косулі з козеням, жаби, ведмедя, бегемота, діда-лісовика та багатьох інших.

Ангел з дитиною на руках

Ангел з дитиною на руках — це найвища скульптура у парку “Покровський”, що була створена талановитим різьбярем з Рівненщини Миколою Бондарчуком. ЇЇ висота сягає 3,5 метри.

Ландшафт

Парк "Покровський" з максимально природним сучасним ландшафтом та класичним стилем. Тут можна спостерігати як переплітаються між собою паркові алеї, переливаються барвами сонця квіти та відчувати як пахне свіжоскошений газон.

Дитячий та спортивний майданчики

Парк "Покровський" розрахований на відвідувачів з дітьми: тут передбачено дві дитячі площадки з сучасними ігровими гірками та гойдалками, а для відвідувачів, що віддають перевагу активному відпочинку передбачена — спортивна площадка з тренажерами.

Кав’ярня

На території парку є кав’ярня "Amore coffee", де можна посмакувати найсмачнішою кавою в Ірпені та спробувати апетитні тістечка. Асортимент кав’ярні вражає! Тут не просто класичне меню, а меню з всіма новинками сиропів до кави.

Як дістатись в парк "Покровський"?

  • До парку можна дістатись:
    За 20 хв від метро "Академмістечко", маршрутним таксі №392
    За 30 хв від метро "Оболонь", маршрутним таксі №395
    За 15 хв з Бучі, маршрутним таксі №18.

Обов’язково відвідайте парк "Покровський", аби насолодитись надсучасною архітектурою єдиного у своєму роді парка дерев’яних фігур в Україні.

Поділитися:
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок