Залишаємося на зв’язку попри відключення. Звертайтесь у Вайбер або Телеграм +380952227779
#Парки Ірпіня

Парк ім. Володимира Правика

Поруч з центральною вулицею Ірпеня, серед багатолітніх струнких сосен височить бронзове погруддя молодого високочолого чоловіка - Володимира Правика, загиблого пожежника, котрий був одним із перших хто прибув на пожежу 4-го блоку Чорнобильської АЕС.

На його честь честь героя-ліквідатора аварії на Чорнобильській АЕС у місті Ірпінь відкрито міський парк відпочинку - парк на перетині вулиць Садової та Соборної у місті Ірпінь.

Розташування парку

Площа парку — 3,83 га. Північною межею парку є вулиця Тургенєвська, південною — вулиця Садова, зі сходу — вулиця Академіка Заріфи Алієвої, з заходу — вулиця Соборна.

Парк був заснований в далекому 1980 р. У 2014 році розпочалася його реконструкція і вже 19 грудня цього ж року було офіційне відкриття новенького та повністю оновленого парку.

На центральному вході стоять споруди з колонами, на одній з них висить годинник, який нагадує англійський Біг Бен, котрий хвильку переносить нас до Лондона.

Парк підкорив серця місцевих жителів відразу, а гості міста обов'язково повертаються до нього знову і знову.

Відпочинок у парку Правика

Нині парк ім. В. Правика – одне з улюблених місць відпочинку ірпінців та гостей міста. В парку прокладено пішохідні та велосипедні доріжки, встановлено вхідну конструкцію, збудовано дитячий та спортивний для воркауту майданчики, облаштовано зони відпочинку, висаджені нові дерева, кущі, квіти.

В парку працює прокат велосипедів, дитячих ігрових машинок та самокатів.

Систематично тут проводяться спортивні заняття, тренінги, конкурси, художні виступи, сімейні фестивалі.

Скульптури у вигляді людських силуетів і таємнича атмосфера цього парку заворожують з першого погляду.

А коли звечоріє, весь парк миготить яскравими вогниками і Ви за мить поринаєте у дивовижну казку.

Знайому картинку частенько можна побачити в різних фільмах чи серіалах, адже парк імені Володимира Правика обирають українські режисери, як чудову локацію для знімального майданчика.

Вигулювати домашнього улюбленця тут можна без проблем.
По всій території парку встановлені попереджувальні таблички та спеціальні контейнери для відходів.

Їжа

Працюють фут корти, де Ви можете підкріпитися якщо зголодніли, або випити горнятко ароматної кави чи чашечку авторського чаю, якщо на вулиці вже прохолодно.

Вхід в парк безкоштовний.

Як дістатися до парку Правика?

Скористайтеся віджетом, щоб підібрати оптимальний маршрут до парку ім. Володимира Правика. У разі успішно побудованого маршруту під картою з'явиться текстовий опис вашого шляху.

Міський парк Правика дуже затишний, тому він точно завоює ваше сердечко.

Поділитися:
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок