#Новини

Ірпінський ліцей інноваційних технологій - Мала академія наук

Ірпінський Ліцей Інноваційних Технологій - Мала Академія наук

 

Контакти школи

  • Адреса закладу: 08200 м. Ірпінь, вул. Ак. Заріфи Алієвої, 61/1.
  • тел. +38 (097)4213966
  • Директор закладу: Проніна Леонора Дмитрівна

Історія школи

Із кожним роком наука крокує вперед, тож навчальні заклади повинні давати належну підготовку своїм учням. Як школярі, так і їх батьки прагнуть знайти те місце, куди дитина хоче повертатися та де навчання проходить в цікавій та легкій формі.
Ліцей був створений 27 липня 2017 року.

Загальні відомості

Випускники є справжньою гордістю своєї alma mater: вони не тільки є учасниками наукових та творчих конкурсів регіонального рівня, переможцями МАН міського, обласного та Всеукраїнського рівнів, а й ініціаторами розробки новітніх моделей та технологій.

Заклад має кваліфікованих вчителів. Педагогічний колектив нараховує спеціалістів, методистів, старших вчителів, кандидатів наук. При своїй викладацькій діяльності вони використовують на уроках інтерактивні дошки та проєктори, мережу Інтернет, прилади та реактиви, необхідні для уроків хімії та фізики тощо.

Ліцеїсти впродовж всіх років навчання вивчають лише одну іноземну мову – англійську.

Учні початкових та 5-9 класів навчаються відповідно до Державного стандарту загальної середньої освіти. З 10-го класу процес навчання здійснюється відповідно до профільного напряму «Інформаційні технології».

Разом зі своїми вчителями діти до кожного свята влаштовують заходи та проводять волонтерські акції. Фото- та відеозвіти такої діяльності є у вільному доступі на сторінці ліцею у соціальній мережі Facebook.

Поділитися:
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок