#Новини

Ірпінське навчально-виховне об'єднання "Освіта"

Ірпінське навчально-виробниче об’єднання «Освіта»

 

Контакти школи

  • Адреса закладу: 08200 м. Ірпінь, вул. Привокзальна, 5
  • тел. (04597) 61379
  • Директор закладу: Тюріна Ліна Георгіївна

Особливості школи

Особливістю позашкільного освітнього процесу у закладі є розробка таких педагогічних методів і технологій, які могли б найбільш повно допомогти дітям орієнтуватися і самореалізуватися у складній багатогранній соціокультурній ситуації.

На Ірпінське навчально-виробниче об’єднання «Освіта» покладено ряд важливих завдань. Серед них:

- впровадження та розвиток моделі модернізованого навчально-виховного об’єднання, яке буде працювати на умовах розвивального навчання;

- формування якісної освіти, шляхом створення психолого-педагогічної системи розвивального навчання;

- особистісний розвиток кожного учня.

Загальні відомості

У закладі діє багато гуртків: театральний, хореографічний, музичний, технологічний, шаховий, інформатичний, туристичний, рукодільний, малювання, вишивання, лікувальної гімнастики і т.д.

Навчання проходить за проєктом «Розвивальне навчання системи Єльконіна та Давидова» і технологією «Хмарні сервіси в освіті». Старші класи мають інформаційно-технологічний профіль.

Ірпінське навчально-виробниче об’єднання «Освіта» має кваліфікованих педагогічних працівників, серед них: методисти, вчителі першої та вищої категорії, старші вчителі, спеціалісти, вчителі вищих кваліфікаційних категорій.

Уроки проводяться із залученням мережі Інтернет. Школа має 2 спеціально обладнані інформаційно-комунікативними технологіями класи, де проводять деякі заняття та два класи англійської мови, у яких є мультимедійні комплекси.

Навчання в закладі покликане сприяти соціальній адаптації кожної дитини у соціумі та розглядається як один з найдемократичніших і гнучких способів залучення родини до участі у сфері освіти і виховання дітей та підлітків.

Поділитися:
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок