Залишаємося на зв’язку попри відключення. Звертайтесь у Вайбер або Телеграм +380952227779
#Новини

Школа №12 міста Ірпінь

Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12 з вивченням іноземних мов (школа лінгвістики) імені Заріфи Алієвої.

 

Контакти школи

  • Адреса закладу: 08200 м. Ірпінь, вул. Заріфи Алієвої, 64
  • тел. (04597) 54031
  • Директор закладу: Антоненко Валентина Сергіївна

Історія школи

Будівля школи відносно нова (з 1994 року) і досить велика. З 2013 року, після підписання Меморандуму про співпрацю, навчальний заклад являється школою Кембриджського університету в Україні. До основних відзнак закладу з 2016 року відносять також партнерство з Pearson Education та участь у Всеукраїнському експерименту з апробації нового Державного стандарту початкової загальної освіти.

Загальні відомості

На території будівлі є спортивні зони, поле для гри у футбол та майданчик з спеціальним обладнанням для вивчення правил дорожнього руху.
Англійську мову діти починають вивчати ще з першого класу за Кембриджським підручниками і програмами. У середній і старшій школі уроки англійської проходять щодня. З 5-го класу додається друга іноземна мова: німецька, французька, польська, китайський або інша.

Класи розділені за напрямами, деякі ученики початкових 1-В, 2-Б, 2-В, 3-Д, 3-Е та ін. класів навчаються за Всеукраїнським науково-педагогічним проєктом «Інтелект України». Інші початкові класи (поки що таких два) навчаються за спеціальною програмою «Нова українська школа».

Керівництво школи пишається своїми випускниками, адже більшість з них показують відмінні результати ЗНО та є переможцями наукових конкурсів.

Педколектив також не відстає у кількості нагород та відзнак, серед них є срібні та золоті медалісти у міжнародних та національних номінаціях. Серед педагогічних працівників є: учителя-методисти, учителя першої та вищої категорії, спеціалісти.

У закладі діє шкільна організація «Країни Роксоланії». 28 листопада кожного року святкують її створення та напередодні свята проводять конкурси талантів, святковий захід «Входини в Країну Роксоланію».

Поділитися:
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок