#Новини

Школа №2 міста Ірпінь

Ірпінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням економіки та права №2

 

Контакти школи

  • Адреса: вул. Тургенівська, 28, Ірпінь, Київська обл., 08200
  • тел. (04597) 67-815
  • e-mail: [email protected]
  • Бєлова Ірина Германівна – директор школи.

Мова навчання – українська, профіль навчання – художній.

Історія школи

Ірпінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням економіки та права №2 була заснована ще в 1946 році. У ті часи вона працювала як російськомовна школа. У закладі діяли лише декілька навчальних класів. Пізніше, після переїзду з вулиці Пролетарської на вулицю Тургенівська, школа почала своє повноцінне функціонування.

У 1967 році для школи №2 в Ірпені збудували нову велику будівлю на 420 навчальних місць.

У 2003 році школа отримала статус спеціалізованої з поглибленим вивченням економіки і права.

У 2016 році був побудований новий спортивний зал.

Загальні відомості

Школа має 2 кабінети інформатики, обладнані сучасною комп'ютерною технікою та підключені до мережі Інтернет.

Школярі регулярно беруть участь у наукових гуртках, олімпіадах, конференціях. У закладі реалізується багато проєктів не лише наукового, а і творчого спрямування.

У молодшій школі є класи, які навчаються по програмі «Інтелект України». Також у школі реалізується проєкт «Демократична школа» (з-поміж школярів обирають Президента школи, прем'єр-міністра і різні міністерства). Таким чином, дітей привчають до самостійності та відповідальності.

У школі є багато цікавих традиційних проєктів: «Театральна афіша», в травні проходить спортивне свято День здоров'я, Парад Вишиванок (у рамках заходу проходять різні акції і вокальний конкурс), «Брейн ринг» тощо. Школа бере активну участь у різних благодійних проєктах.
Навчальний заклад має кваліфікованих педагогів. До їх числа входять: вчитель-методист, старший вчитель, спеціалісти, вчителі з кваліфікованими категоріями тощо.

Ірпінська школа №2 дуже популярна серед жителів міста, адже через високий рівень викладання навчального матеріалу та вміння прикріпити дітям любов до науки, ледь не кожні батьки мріють, що їхня дитина навчалася саме там.

Поділитися:
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок