Залишаємося на зв’язку попри відключення. Звертайтесь у Вайбер або Телеграм +380952227779
#ЗМІ про нас

Будівельна група Синергія створила справжній парк у дворі ЖК City Park в Ірпені

 

Будівельна група Синергія приділяє особливу увагу благоустрою прибудинкової території своїх новобудов Ірпеня 3m2

 

Так, в ЖК City Park, що в Ірпені, легко вгадується проєкт Синергії. Підхід до благоустрою території відразу впадає у вічі. Все тому, що забудовник використовує єдиний набір стандартів для проєктування кожного нового житлового району. А в центрі цих принципів завжди майбутні мешканці та їх комфорт, а не просте дотримання мінімальних будівельних нормативів.

У дворі ЖК City Park забудовник облаштував спортхаб, де можна буде займатися воркаутом. Завершує монтаж дитячих майданчиків та ігрових зон для дітей. Та виконав озеленення, завдяки якому двір перетворився на унікальний ландшафтний парк. 

Під час виконання благоустрою зробили акцент на створення привітного та натуралістичного середовища. Для цього ландшафтні архітектори щедро відтворили красу та багатство природи. 

Так, у дворі висадили дорослі платани, сосни, а також багаторічні рослини, квіти та злаки. Таке розмаїття цвітінь, фактур та форм у двір-парку подарує мешканцям відчуття дотику до природи. Та задовольнить потребу в естетично привабливому середовищі. 

Такий підхід забудовника до влаштування благоустрою зробить двір-парк місцем, де мешканці зможуть повноцінно відпочивати, насолоджуватися зміною пір року та стати ближче до природи.

Джерело: 3m2.ua
Поділитися:
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок