#ЗМІ про нас

Будівельна група Синергія втілила у життя унікальний ігровий майданчик в ЖК CITY PARK

 

«Дитячий майданчик в ЖК City Park від забудовника Будівельної групи Синергія швидко стає центром тяжіння мешканців: діти приходять у захват від таких атракціонів, а дорослі відзначають продумані місця для відпочинку та кафе поруч», - 3м2

 

В основу ігрового майданчика лягла концепція нескінченної гри: на огородженій території знаходяться дивовижні закриті та відкриті гірки, гойдалки, батути, лазалки, пісочниці.

Дитина сама вибирає, чим займатися: стрибати на батуті, спритно спускатися з високої гірки, захищати свою пісочну фортецю, балансувати на сітковому мосту або збиратися з друзями в будиночку-павучку. Все залежить від дитячої фантазії, в межах якої можна бути шукачами й мандрівниками, дослідниками й чарівниками.

Магнітом майданчика стала креативна зона для вправлянь у спритності у вигляді павучка, у який діти можуть залізти. На ньому також розташована канатна сітка, що нагадує павутиння.

Натуральні та довговічні матеріали ігрових зон сприяють розвитку сенсорних відчуттів, а безпечне покриття захистить дитину від травм під час гри.

Майданчик розрахований на дітей різних вікових груп, але в Синергії впевнені, вона сподобається навіть дорослим. Для них забудовник підготував зони відпочинку та кафе поруч, де можна буде познайомитися і поспілкуватися з сусідами.

Забудовник поділився кадрами з першого «тест-драйву» майданчику. Судячи з щасливих облич дітей — все пройшло відмінно.

Джерело: 3m2.ua
Поділитися:
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок