#ЗМІ про нас

Будівельну групу Синергія двічі відзначили на премії Ukrainian Special Building Awards 2023

 

11 грудня відбулася премія UKRAINIAN SPECIAL BUILDING AWARDS IBUILD 2023, де Будівельну групу Синергія відзначили як соціально-відповідальний бізнес 2023, а ЖК Синергія Сіті як найкращий ЖК 2023. – 3m2

 

Премія UKRAINIAN SPECIAL BUILDING AWARDS IBUILD 2023 –  головна будівельна премія України, що цього року пройшла у спеціальному благодійному форматі. Бути лауреатом премії – означає підтвердити свої власні досягнення та отримати визнання власним професійним здобуткам під час воєнного стану.

Журі головної будівельної премії України IBUILD оцінили внесок Синергії в суспільний добробут країни. Адже компанія активно займається підтримкою армії: закуповує дрони, позашляховики, тепловізори та закриває багато інших потреб військових, особливо ірпінців.

Синергія у своїх проєктах використовує 95% українських матеріалів: від дитячих майданчиків до систем освітлення. Та продовжує працювати, надавати робочі місця та будувати нові домівки для українців.

Премія IBUILD відзначила флагман Синергії — ЖК Синергія Сіті — як найкращий ЖК року завдяки його концепції “місто в місті”, архітектурним та ландшафтним рішенням. Справив враження і масштаб благоустрою: двір-сад з 10 тисячами висаджених рослин, суспільний сквер та спортхаб Спорт Сіті. Курортне містечко поруч з річкою продовжує будуватися, наповнюватися внутрішньою інфраструктурою та затишком.

“Сьогодні, коли Україна живе і працює в умовах великої війни, нашою ключовою цінністю, як і протягом усіх 13 років, є люди. З перших днів війни й нині Будівельна група Синергія продовжує працювати, щоб підтримати Україну. Та дбає про співробітників, які свідомо лишились в Україні та тих, хто захищає нас зараз в ЗСУ.
Ми віддаємо частину прибутку на соціальні проєкти з  2017 року, але війна сильно змістила акценти. Зараз ми зосередились на вкладі у нашу перемогу та допомагаємо посилювати тих, хто відвойовує наші землі. Продовжуємо будувати житло, розвивати будівельну галузь, підтримувати українську економіку, зберігати та створювати робочі місця, посилювати наших титанів на фронті — робити все задля перемоги України!” – прокоментувала під час вручення премії бренд-менеджерка компанії Анна Тесляк.

Джерело: 3m2.ua
Поділитися:
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок