#ЗМІ про нас

Які підходи до благоустрою прибудинкової території реалізовує Будівельна група Синергія в ЖК бізнес-класу — Синергія Сіті

 

Привітне середовище та якісний благоустрій — must have сучасної інфраструктури житлового комплексу бізнес-класу. Тому в ЖК Синергія Сіті забудовник, Будівельна група Синергія, втілює авторський проєкт благоустрою та озеленення прибудинкових просторів для повноцінного відпочинку мешканців — 3m2.

Наразі забудовник створює одну з найбільших зон відпочинку для дорослих та дітей. Реалізація цього проєкту націлена організувати дворовий простір з урахуванням різних потреб мешканців, а також соціалізацію та комунікацію сусідів. 

1. Можливість реалізовувати свої потреби у різних видах діяльності. 

В подвір’ї передбачили зону для йоги й ранкових медитацій в тіні величних дубів та густого живоплоту з грабів. Також тут з’являться зони для відпочинку дорослих, де можна поспілкуватися, повчитися чи просто споглядати за природними ландшафтами. Та ігрові майданчики для дітей з урахуванням вікових особливостей розвитку. 

2. Зрозуміла навігація

Для цього детально продумали пішохідні зв’язки, зробили інтуїтивні пішохідні маршрути завдяки висадці алейних дерев, виключили зайві бар’єри, використали різні види мощення бруківки для зонування функціональних зон. Таким чином, завдяки зеленим насадженням та зонуванню простору мешканці матимуть затишний двір з продуманою навігацією.

3. Безпека перебування

Доступ до внутрішнього подвір’я матимуть лише мешканці комплексу завдяки встановленим системам контролю доступу.  

«Такий продуманий підхід до благоустрою прибудинкової території допоможе мешканцям перепочити від щоденної рутини та галасливого життя мегаполіса й стати ближче до природи. Будинок стає місцем сили та одним з найцінніших ресурсів, який допомагає адаптуватися до змін і справлятися з труднощами. І це не тільки затишна спальня та гарний інтер’єр, а й усе, що є навколо — сусіди, двір чи набережна поряд», — йдеться у повідомленні забудовника.

Джерело: 3m2.ua
Поділитися:
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок