Відділ продажу: +38 (097) 222-777-9
#ЗМІ про нас

Нехай розсудять цифри: життя «в оренді» VS іпотека на власну квартиру

 

Значна частина молоді в Україні, яка мріє про власне житло, живе в «оренді» або з батьками чи родичами. Такі результати демонструє анонімне опитування аналітиків порталу OLX Нерухомість. У зв’язку із цим, в Мінфін вирішили з’ясувати, що вигідніше — продовжувати і надалі платити оренду чи все ж таки виплачувати власну квартиру по іпотеці.

 

8

 

Пройшло не так багато часу з того моменту, коли кредитна ставка на іпотеку в найбільших банках України була знижена до рекордних 10%. Відповідно до інформації від заступника керівника Офісу Президента Юлії Ковалів, за перший місяць роботи програми з надання доступної іпотеки для населення загальний обсяг наданих позик склав 75 млн грн (понад 200 іпотечних кредитів). А до кінця року іпотечний портфель банків може становити не менше 3 млрд грн.

Іпотеку на житло може отримати кожен українець, за умови:

 

2

 

Якщо в суспільстві сприйняли новину про зменшення іпотечної ставки з надією, то у засобах масової інформації й досі переважає думка, що доступна іпотека це все ще міф. Журналісти аргументують це тим, що реальна іпотечна ставка у банках є вище, ніж обіцяні 10% та подекуди може сягати понад 13,99%.

 

3

 

Іпотека в Україні на первинному ринку нерухомості надається тільки на готове житло з повним пакетом документів. Забудовники обов'язково проходять акредитацію у банків на надійність з метою мінімізації ризиків як для самого банку, так і для клієнта. Тож, не у всіх новобудовах України, можна розраховувати на «квартиру» в іпотеку, яка надається на строк до 20 років з обмеженням по сумі до 4 млн грн.

Будівельна Група «Синергія» — одна із небагатьох компаній у Київській області, де ви вже сьогодні можете придбати житло в іпотеку в зданих ЖК «Green Side», ЖК «Синергія 3+», ЖК «City Park». Як нам повідомили у прес-службі забудовника, у Будівельної Групи «Синергія» щомісячно купують від 7 до 10 квартир по договору іпотеки від провідних банків України, таких як Приватбанк, Ощадбанк та Правекс Банк. До прикладу, ось ставки по іпотеці від Правекс Банк:

 

4

 

Для приведення розрахунків ми обрали доступну однокімнатну квартиру площею 39,2  кв.м. та вартістю 823 200 грн у видовому ЖК «City Park» від БГ «Синергія», який розташований в районі Центрального парку в місті Ірпінь, з пакетом кредитування від Правекс Банк — «FAMIGLIA 9,99», де перший внесок становить 40% на строк 5 років/60 місяців, а річна ставка — лише 9,99%.

 

5

 

6

 

Таким чином, різниця виплати по іпотеці в порівнянні з орендною платою в місяць становить лише 1 492 грн. Ми не збираємось робити висновки замість вас, що вигідніше оренда чи житло в іпотеку. Однак, якщо вам набридло жити в орендованій квартирі чи з родичами, ви мрієте про власне житло і у вас є кошти на перший внесок, то, як говорять цифри, варіант іпотеки саме для вас.

За більш детальною інформацією про наявність квартир в ЖК «Green Side», ЖК «Синергія 3+», ЖК «City Park» та за консультацією щодо оформлення іпотеки звертайтесь у відділ продажу Будівельної Групи «Синергія» за номером +38 (093) 093-58-77, або ж ознайомтесь із інформацією на офіційному веб-сайті компанії.

 

Джерело: minfin.com.ua
Поділитися:
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок