Залишаємося на зв’язку попри відключення. Звертайтесь у Вайбер або Телеграм +380952227779
#ЗМІ про нас

Компанія "Синергія" розпочала будівництво школи в Ірпені

 

Учора, 17 вересня, будівельна група "Синергія" розпочала зведення навчального закладув Ірпені. Це буде ліцей, об’єднаний з початковою школою та гімназією.

 

Будівництво ведеться по вулиці Достоєвського та провулку Озерному у місті Ірпінь, що на Київщині. Школа буде розрахована на 42 класи, де одночасно зможуть навчатися 4 паралелі учнів.

У триповерховій будівлі будуть розташовані просторі класи з сучасним обладнанням, велика зона відпочинку, зали для проведення заходів і занять спортом, повноцінний басейн, бібліотека та майстерні. На прилеглій території заплановані дитячі та спортивні майданчики. Також тут висадять дерева та квіти, щоб створити ідеальний простір для неформального спілкування та розваг.

"Ми в "Синергії" з особливим трепетом займаємось проектуванням школи та дитячих садків. Успішним прикладом є наша гордість – дитсадок Колібрі. Не менш відповідально розпочинаємо будівництва школи. Сподіваємось, що цікавий сучасний дизайн і продумане планування перетворять відвідування школи у свято! А роки навчання у нашій школі стануть для дітей щасливими та яскравими», – прокоментував директор БГ "Синергія" Ігор Оверко.

 

Джерело: Українські новини
Поділитися:
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок