#ЗМІ про нас

50 інновацій від українського бізнесу

Стратегічна задача кожного бізнесу — вийти на шлях інноваційного розвитку. Зараз недостатньо просто створювати якісний продукт: потрібно робити його кращим за продукти конкурентів.

Але так само недостатньо одного бажання впровадити інновації: потрібно будувати всередині компанії культуру, яка сприяє інноваціям. Інновації — це завжди ризик. Невідомо, скільки ресурсів забере пошук інноваційних рішень. Але коли вони знайдені, вони окупляться багатократно.

БІЗНЕС відстежив найвизначніші інновації, впровад­жені українськими компаніями в різних галузях. Вони різні за масштабами, тому ми не робили рейтинг, яка з них краща за іншу. Це згенеровані українським бізнесом ідеї та технології, які дозволяють компаніям трансформуватись відповідно до викликів майбутнього та отримувати конкурентну перевагу.

Читачі журналу БІЗНЕС мали змогу проголосувати за інновації, які обрала редакція, та додати свої варіанти на сайті. За результатами голосування ми обрали 50 найцікавіших інновацій від українського бізнесу.

НЕРУХОМІСТЬ

Синергія

Заміський ЖК “Синергія 3+” від девелопера БГ “Синергія” вдало поєднує сучасний концептуальний дизайн та якісні матеріали. Особливістю комплексу є варіативність планувальних рішень. Найбільш популярні — “квартири-трансформери” з вільним плануванням, що надають свободу дій майбутнім мешканцям в залежності від складу сім`ї та їх потреб, наприклад, обладнати хобі-рум. Великі вікна в кожній квартирі наповнюють її світлом, надають масштабу та дають можливість облаштувати тут еколофт. “Фішка” комплексу — арт-об’єкт “Синергія”.

Інтергал-Буд
Укрбуд
City One Development
KAN
UDP
DIM

 

Джерело: business.ua
Поділитися:
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок