Залишаємося на зв’язку попри відключення. Звертайтесь у Вайбер або Телеграм +380952227779
#ЗМІ про нас

Купити приміщення під власний бізнес: 3 новобудови Києва

 

В сучасних новобудовах зазвичай перші поверхи відведені для  комерції, такий підхід дозволяє розвивати власну внутрішню інфраструктуру й забезпечувати мешканців  різноманітними сервісами безпосередньо на території ЖК, а також це позитивно впливає на розвиток інфраструктури району в цілому. — 3m2.ua

 

Комерційні приміщення можуть купити як приватні особи, так і організації. Конфігурація приміщень, наявність комунікацій й варіативність площ дозволяють відкривати як невеличкі заклади, так і повноцінні мережеві продуктові супермаркети

3m2 підготував огляд кількох новобудов Києва, де можна придбати приміщення під власний бізнес.

ЖК СИНЕРГІЯ КИЇВ

Адреса: Дарницький р-н, вул. Івана Кочерги, 17а
Ціна: від 42 500  грн/кв. м

У 2 будинку ЖК «Синергія Київ» від Будівельної групи «Синергія», що зводиться в Дарницькому районі столиці, доступні для продажу 8 фасадних комерційних приміщень.

Приміщення знаходяться на першому поверсі багатоповерхового будинку та мають окремі входи. Панорамні вікна привертатимуть увагу потенційних відвідувачів та забезпечуватимуть приміщення природним світлом. Додаткова перевага — стелі висотою 4 м гарантуватимуть  запас свіжого повітря та відчуття простору в приміщенні. 

У комерційних приміщеннях продумані всі необхідні інженерні комунікації: електрика, водопостачання та водовідведення.

У другому будинку комплексу буде 276 квартир — це 700 майбутніх мешканців з потребами у якісних продуктах, занятті спортом, турботою про здоров’я тощо. Крім цього, в ЖК передбачено зведення першого будинку також на 24 поверхи. 

Новобудова розташована у розвиненому мікрорайоні Києва —  Позняки, навколо ЖК «Синергія Київ»  жвавий піший та автомобільний трафік, що позитивно впливатиме на відвідуваність комерційних об’єктів на території ЖК. 

Будинок матиме зручний під’їзд на власному авто та гостьову парковку з доступом для відвідувачів закладів.

До продажу доступні приміщення від 28,62 до 105,29 кв. м. За бажання, можна об’єднати декілька приміщень й отримати загальну площу до 200 кв. м. Така варіативність планувань дає можливість відкрити як невеличкий барбершоп, так  і мережевий супермаркет.

На території ЖК передбачений підземний паркінг, який  може слугувати надійним укриттям для гостей під час повітряної тривоги.

Забудовник надає вигідні умови придбання фасадних комерційних приміщень в ЖК «Синергія Київ»: вартість квадратного метра на етапі готовності моноліта і фасаду стартує від 81 400 грн/кв. м. 

До складу ЖК «Синергія Київ»  увійдуть два будинки по 24 поверхи. Будівлі  будуються  за сучасною монолітно-каркасною технологією, стіни заповнюються газоблоком.Територія комплексу закрита від машин, сторонніх та передбачає місця для відпочинку всією сім’єю: з дитячим, спортивним майданчиком та з декількома релакс-зонами.

У ЖК Синергія Київ до продажу доступні зручні невеликі за розміром планування:

  • однокімнатні – від 32,18 до 38,9 кв. м,
  • двокімнатні – від 53,69 до 58,98 кв. м,
  • трикімнатні – площею 65,95 кв. м.

ЖК знаходиться в активній стадії будівництва. Готовність будинку в комплексі — вже цього року. 

Джерело: 3m2.ua
Поділитися:
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок