Залишаємося на зв’язку попри відключення. Звертайтесь у Вайбер або Телеграм +380952227779
#ЗМІ про нас

Купівля комерційної нерухомості в Ірпені для вигідної інвестиції від забудовника Будівельної групи Синергія

 

Сьогодні комерційна нерухомість від забудовника має великий попит. Нижні поверхи всіх своїх житлових комплексів Будівельна група Синергія відводить під об’єкти соціальної та торговельної інфраструктури — 3m2

 

За словами забудовника, купівля комерційної нерухомості у новобудовах, розташованих у жвавих локаціях Ірпеня, — вигідне вкладення з точки зору довгострокової перспективи. Надалі об’єкт можна здавати в оренду або продати за вищою вартістю.

У порівнянні з житловою комерційна нерухомість має низку переваг.

— Триваліші терміни оренди. Орендарі комерційних об’єктів в житлових кварталах, таких як спортивні комплекси, дитячі центри розвитку, поштові відділення тощо, як правило, залишаються там надовго. Це стабільний грошовий потік для інвесторів. 

— Вища прибутковість інвестицій. Інвестиції в комерційну нерухомість мають більшу прибутковість, в основному через тривалі терміни оренди. Багато договорів оренди укладаються на 3-5 років і більше.

— Приріст капіталу. Купуючи комерційну нерухомість, у володіння переходить об’єкт, вартість якого буде зростати в майбутньому, і його можна буде продати з прибутком.

Які переваги придбання об’єкта комерційної нерухомості в локаціях житлових масивів від Будівельної групи Синергія.

1. Швидка окупність. Вартість прибуткового комерційного приміщення окупається в середньому за 8-10 років. Аналізуючи середні показники, в Синергії цей період складає 8 років.

2. Найкращі локації в місті. Комерційні приміщення від забудовника знаходяться у жвавих районах Ірпеня з активним платоспроможним населенням. А їх розміщення на першій лінії забезпечує постійний потік клієнтів.

3. Високий попит. На комерційні приміщення в Синергії завжди є попит. Наприклад, у 2 будинку ЖК City Park залишилось одне вільне приміщення, а в ЖК Синергія 3+ на 9 будинків залишилось тільки 2 приміщення під бізнес.

4. Розмаїття площ та планувань під різний бюджет. В продажу є комерційна нерухомість площею від 54 до 700 кв. м за ціною від 15 тис. грн за кв.м.

5. Фасадні вітрини та окремі входи забезпечують автономність та зручні умови для майбутніх орендарів.

«Купити комерційне приміщення для подальшої здачі в оренду — вигідний бізнес, якщо правильно підібрати приміщення. Для цього звертайтесь до центру продажів забудовника», — йдеться у повідомленні забудовника.

Джерело: 3m2.ua
Поділитися:
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок