#ЗМІ про нас

Новобудови передмістя, орієнтовані на сім’ї з дітьми

 

Добре, коли забудовник потурбувався заздалегідь про комфорт і зручність сімей з дітьми, облаштувавши в житловому комплексі дитячі майданчики, дитсадки та школи, центри розвитку дитини, різноманітні об’єкти для ігор і забав. 3m2 підібрав новобудови передмістя, де особлива увага приділена дитячій інфраструктурі.

 

ЖК WELLSPRING

Адреса: м. Вишневе
Ціна: від 15 250 грн/кв. м

У ЖК WELLSPRING компанія Edelburg Development робить особливу ставку на інфраструктуру для дітей. Тут будуть реалізовані як розважальні, так і розвиваючі функції. На території комплексу буде працювати приватний дитячий сад і центр розвитку дітей. Провести час на свіжому повітрі малюки зможуть на дитячому майданчику, старші діти — на спортивному. У ЖК будуть оформлені майданчики для йоги, крос-фіта, баскетболу та міні-футболу. Велику увагу приділено безпеці мешканців — територія буде закритою від сторонніх, реалізована концепція двір без машин, так що батьки можуть спокійно відпускати дітей на прогулянку з друзями, адже все під контролем.

Житловий квартал будують по вул. Остапа Вишні, 1. Це центр міста. Таке розташування зумовило наявність розвиненої інфраструктури в межах 5-10-хвилинної прогулянки. В радіусі 1 км знаходяться 3 дитячих садки, 2 загальноосвітні школи, центральний міський стадіон і два спортклуби. У пішій доступності музична школа, школи англійської мови та школа усного рахунку Соробан. У хвилинній доступності — центральний міський парк, де облаштовані сучасні ігрові майданчики для дітей, а по паркових алеях буде зручно прогулюватися мамам з колясками.

У ЖК увійде 2 багатосекційних будинки змінної поверховості висотою 6-11 поверхів. Зводять будівлі за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують газоблок. Фасади утеплять мінеральною ватою. Опалюватися будинок буде автономно. Для авто передбачений підземний паркінг на 330 машиномісць, обладнаний зарядними станціями для електрокарів. На перших поверхах, крім інфраструктури для дітей, ще працюватимуть спортзал, коворкінг, продуктовий магазин в форматі «біля будинку», кав’ярні та інші об’єкти. На прибудинковій території облаштують бювет з артезіанською свердловиною, зони барбекю і альтанки.

До інвестування доступні різні планування одно- і двокімнатних квартир. Трикімнатні і дворівневі квартири будуть реалізовані в наступних секціях. Вартість квадратного метра від 15 250 до 16 900 гривень.

Ввести в експлуатацію перші три секції повинні в 2 кварталі 2021 року.

ЖК ORANGE PARK

Адреса: с. Крюківщина
Ціна: від 14 650 грн/кв. м

У ЖК Orange Park також потурбувалися про комфорт і розвиток маленьких мешканців комплексу. На території працюватиме власний дитячий сад, у дворах обладнають спортивні та дитячі майданчики для ігор, а також зони відпочинку і прогулянкові алеї. Територія буде закритою від авто і сторонніх.

Комплекс буде включати 16 будинків різної поверховості висотою 7-10 поверхів. Будують будівлі за монолітно-каркасною технологією, стіни зводять з газоблоків, фасади утеплять мінеральною ватою і обштукатурять. Опалення в квартирах буде індивідуальним.

У продажу є різні варіанти 1-кімнатних, 2-кімнатних і 3-кімнатних планувань, в тому числі і дворівневих за ціною від 14 650 грн/кв. м.

Комплекс будують в кілька черг. Частина будинків вже введені в експлуатацію, ті, що будуються (найближчу чергу), повинні ввести в 2 кварталі 2020 року.

ЖК СИНЕРГІЯ 3+

Адреса: м. Ірпінь
Ціна: від 12 200 грн/кв. м

Приділили увагу при проектуванні інфраструктури для сімей з дітьми в ЖК «Синергія 3+». На території комплексу відкриють дитячий садок. Внутрішня інфраструктура також буде включати торговий центр і коворкінг. Будуть обладнані дитячі майданчики. Для прогулянок з малюками і активних ігор дітей старшого віку буде упорядкована велика прогулянкова алея. Для домашніх вихованців буде облаштовано майданчик для вигулу.

У ЖК увійде 9 дев’ятиповерхових будинків. Будують будівлі за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують газоблок. Фасади утеплять мінеральною ватою. Опалення індивідуальне.

У ЖК продають одно-, дво- і трикімнатні квартири. Вартість квадратного метра — від 12 200 до 16 700 гривень.

6 будинків вже введено в експлуатацію, цього року мають здати ще 2 будинки і один будинок у 2021 році .

ЖК АКВАРЕЛІ-2

Адреса: м. Вишневе
Ціна: від 15 500 грн/кв. м

Сподобається сім’ям з дітьми ЖК «Акварелі-2». Територія комплексу закрита від сторонніх, на в’їзді організована контрольно-пропускна система. Тут обладнають спортивні та дитячі майданчики, прокладуть прогулянкові алеї. В рамках розвитку ЖК на території комплексу передбачено відкриття дитячого садка, медичного центру, торгового центру, а також фітнес-клубу з власним басейном.

Комплекс буде включати 14 будинків висотою 10-16 поверхів. Будують будівлі за монолітно-каркасною технологією, стіни зводять з цегли, фасади утеплять пінополістиролом і мінеральною ватою і обштукатурять. Опалення в квартирах буде індивідуальним.

У ЖК ще можна придбати 1-кімнатні, 2-кімнатні, 3-кімнатні квартири, а також дворівневі варіанти. Вартість квадратного метра від 15 500 до 22 000 гривень.

Нову чергу ЖК повинні ввести в експлуатацію в другому кварталі 2020 року.

ЖК KRONA PARK II

Адреса: м. Бровари
Ціна: від 15 700 грн/кв. м

Порадує своїх сімейних інвесторів ЖК Krona Park II. У ЖК приділять увагу інфраструктурі, орієнтованій на дітей. У комплексі побудують школу, відкриють дитячий садок, буде працювати медичний центр. Закриті від авто і сторонніх двори припадуть до душі молодшим жителям обладнаними сучасними ігровими майданчиками, а батькам — місцями для відпочинку з ландшафтним дизайном.

Комплекс буде включати 16 будинків різної поверховості висотою 8-14 і 16 поверхів. Будують будівлі за монолітно-каркасною технологією, стіни зводять з цегли, фасади утеплять мінеральною ватою. Опалюватися будинки будуть автономно.

У новобудові можна купити одно-, дво- і трикімнатні квартири. Вартість квадратного метра від 15 700 до 22 200 гривень.

Першу чергу повинні здати в експлуатацію в 4 кварталі 2020 року.

 

Джерело: 3m2
Поділитися:
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок