#СМИ о нас

Отдел продаж ЖК City Park СГ Синергия признан лучшим в двух номинациях

 

Четвертий рік поспіль за ініціативи URE Club проводиться масштабне дослідження центрів продажів житлових комплексів у Києві та області.

 

Цього року аудит від Quadrate 28 Sales пройшли 100 ЖК Києва та обл.

Компанія Quadrate 28 Sales — це експерти у питаннях функціонування відділу продажів на аутсорсі, яким довіряють, до послуг якого входить запуск відділу продажу, розробка стратегії продажу, впровадження CRM-системи, аудит та формування відділу продажу на аутсорсі.

За результатами аудиту 100 житлових комплексів передмістя, відділ продажу ЖК City Park від Будівельної Групи «Синергія» переміг у двох номінаціях: «Найкращий відділ продажу передмістя» та «Найбільш наполегливий відділ продажу».

Директор з розвитку Будівельної Групи «Синергія» Сергій Волкошовець зазначив: «В першу чергу, хочу подякувати URE Club за чудову ініціативу з привернення уваги до роботи відділу продажу, компанії Quadrate 28 за кваліфікований аудит, працівникам відділу продажу БГ Синергія за якісну та продуктивну роботу, а також вам за привітання.

Що стосується відділу продажу в контексті роботи будівельної групи, то це один із найважливіших підрозділів, який відповідає за комунікацію з клієнтом, презентуючи ЖК. Саме від працівників відділу продажу залежить враження споживачів від продукту, тому ми дуже ретельно підходимо до вибору працівників, які повинні відповідати високим стандартам компанії. Крім того, важливою частиною покращення якості роботи є проведення спеціальних тренінгів та team building заходів спрямованих на підвищення ефективності продажів. Також у нашій компанії передбачена система заохочення працівників, це не тільки бонуси від продажів, але й конкурентна заробітна плата. Ми, Будівельна група „Синергія“, створюємо і реалізуємо високі стандарти якості не тільки на будівельному майданчику, але й в офісі».

Источник: 3m2.kiev.ua
Поделиться:
Другие новости
8 Мая 2020
Новая жизнь после карантина — решитесь открыть собственный бизнес вместе со Строительной группой "Синергия"
Строительная группа "Синергия" поддерживает предпринимателей и до сентября этого года освобождает новых клиентов от арендной платы за коммерческую недвижимость в ЖК GreenSide.
#Новости
6 Мая 2020
Под Киевом после незаконных протестов возобновили строительство ЖК "Синергия Сити"
Строительная группа "Синергия" сообщила о возобновлении работ на улице Достоевского в Ирпене, где строят жилкомплекс и школу.
#Новости
6 Мая 2020
Бизнес выходит из карантина: Строительная группа "Синергия" создает рабочие места на строительстве ЖК "Синергия Сити"
В первой половине мая 2020 Строительная Группа "Синергия" возобновит работы на строительной площадке ЖК "Синергия Сити" и школы "Синергия" на 1300 детей
#Новости
6 Мая 2020
В Ирпене возобновили строительство общеобразовательной школы и жилого комплекса "Синергия Сити"
Компания "Синергия" поддерживает экономику страны в условиях карантина и возобновляет  работы
#Новости
30 Апреля 2020
Украинский бизнес против коронавируса: кто и чем помогает
Эти компании в трудное время способствуют победе над пандемией коронавируса
#Новости
27 Апреля 2020
«Синергия» завершила ремонт фасада инфекционного отделения Ирпенской больницы
Будівельна група «Синергія» в найкоротші терміни виконала свою частину роботи з реконструкції інфекційного відділення Ірпінської лікарні
#Новости
15 Апреля 2020
Хата не с краю. Как украинский бизнес помогает бороться с коронавирусом
Эти компании в трудное время способствуют победе над пандемией коронавируса
#Новости
24 Февраля 2020
С чего начиналась и почему Синергия
Цель философии бренда Синергия – не просто продать квартиру, а создать лучшую и более удобную жизнь в квартире, дворе, районе, городе.
#Новости
Задать вопрос онлайн
Заказать обратный звонок