#ЗМІ про нас

БГ “Синергія” увійшла до ТОП найнадійніших забудовників України

 

БГ "Синергія" вдалося не тільки наздогнати лідерів ринку нерухомості України за статпоказниками, а й значно перевершити їх в якості надання послуг

 

Вибір надійного забудовника є одним із головним викликів про покупці квадратних метрів. У зв'язку з цим, та з метою полегшення завдання споживачам, профільні та авторитетні ЗМІ започаткували гарну традицію - проведення щорічного незалежного аудиту ринку нерухомості на основі статистичних даних.  Мова йде про “Топ-20 найбільших забудовників Києва та області” від журналу “Новое время” в співпраці з найбільшим порталом нерухомості України "Лун.ua" та “Топ-10 забудовників столичного регіону з високим рівнем надійності” від видання “Бізнес” в партнерстві з "Ure Club" - йдеться у новині на інтернет-порталі “МінФін

Цього року, вже традиційно, рейтинги очолили такі компанії як: Інтергал-Буд, Київміськбуд і KAN Development. Не дивлячись на, фактично, звичний для ринку, лідерський склад, Будівельній Групі "Синергія" вдалось значно укріпити свої позиції, аж на 5 пунктів в порівнянні з минулим роком, в рейтингу “Топ-20 найбільших забудовників Києва та області. Долучення до "топ найбільших" стало можливим завдяки плідній роботі компанії у 2018 - 2019 рр. За звітній період, забудовник ввів в експлуатацію ЖК “Синергія 2+” та ЖК “Green Side” із переконливим показником - 1247 квартир у 7 будинках.

2

Лідерство Будівельної Групи "Синергія" в рейтингу “Топ-10 забудовників столичного регіону з високим рівнем надійності” було цілком очікуваним. Справа у тому, що редакція журналу "Бізнес", крім статистичних даних, долучила результати відкритого голосування споживачів та незалежної оцінки експертних товариств формування незалежного рейтингу. В результаті чого, Будівельна Група "Синергія" отримала високу оцінку від споживачів за рахунок лояльних программ розстрочки та виправданих очікувань від якості житла. Експерти високо оцінили саме юридичний аспект діяльності забудовника - підготовка всієї дозвільної документації ще до початку будівництва, що значно мінімізує ризики для інвесторів. Все це в комплексі дозволило надати БГ "Синергія" статус забудовника з високим рівнем надійності.

Підсумовуючи все вищесказане, слід зазначити, що Будівельній Групі "Синергія" вдалось не тільки наздогнати лідерів ринку нерухомості України в статистичних показниках, але і значно покращити якість надання послуг та збільшити обсяги будівництва у реалізації успішних проектів з нерухомості.

Джерело: liga.net
Поділитися:
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок