Відділ продажу: +38 (097) 222-777-9
#ЗМІ про нас

Будівельна група "Синергія" – рівний серед кращих

Ринок нерухомості України є однією з найбільш прогресивних та динамічних сфер економіки України. Разом зі зростанням попиту на квадратні метри, збільшується й кількість пропозицій від забудовників, які використовують соціальні мережі, засоби масової інформації, форуми для промоутування свого продукту. Перенасичення медіа-поля споживача рекламною та, здебільшого, суб’єктивною, а іноді й недостовірною інформацією, значно ускладнює процес вибору надійної будівельної компанії, якій дійсно можна довірити свої кошти.

Враховуючи запит споживачів на об’єктивну та експертну оцінку гравців на ринку нерухомості України, авторитетні засоби масової інформації проводять свій кваліфікований аудит діяльності забудовників з метою формування незалежних рейтингів у різних категоріях надійності. У вересні 2019 року видання "Новое время" та журнал "Бізнес", незалежно один від одного, презентували "Топ-20 найбільших забудовників Києва та області" і "Топ-10 забудовників столичного регіону з високим рівнем надійності"відповідно.

Незважаючи на значне кількісне представництво столичних забудовників, будівельній групі "Синергія" вдалось не тільки стати чи не єдиним представником передмість у вищезгаданих рейтингах, але й значно випередити більшість київських будівельних компаній. Це стало можливим завдяки успішній діяльності БГ "Синергія" за звітній період з 2018 по 1 вересня 2019 року. Саме за цей проміжок часу, забудовник здав в експлуатацію ЖК "Синергія 2+" та ЖК "Green Side" з показником 1247 квартир у 7 будинках.

1

Експерти ринку нерухомості України відзначили значні досягнення БГ "Синергія" в питаннях юридичного супроводу будівництва, які значно мінімізують ризики для потенційних інвесторів. Справа йде про оформлення всіх дозвільних документів перед початком будівництва. Крім того, в незалежному голосувані споживачів, яке провела редакція журналу "Бізнес", БГ "Синергія" випередила конкурентів в питаннях лояльності, а саме: умови розстрочки та іпотеки, юридичне супроводження інвесторів, обслуговування об’єктів нерухомості після оформлення договору "купівлі-продажу".

Однією з переваг будівельної групи "Синергія" є те, що це девелоперська компанія, що об’єднує в собі та здійснює управління підрозділами з проектування об'єктів, їх будівництва, реалізації та обслуговування. Тобто, забудовник не залишає клієнта після оформлення майнових прав на квартиру, але й продовжує надавати послуги з додаткового сервісу на етапі ремонту та обслуговуває будинки після заселення.

2

Таким чином, потрапляння та укріплення позицій БГ "Синергія" у рейтингах найбільших та найнадійніших забудовників Київського регіону – це результат багаторічної якісної роботи компанії на ринку нерухомості України.

Джерело: segodnya.ua
Поділитися:
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок