Залишаємося на зв’язку попри відключення. Звертайтесь у Вайбер або Телеграм +380952227779
#ЗМІ про нас

СУД РОЗБЛОКУВАВ БУДІВНИЦТВО В ІРПЕНІ ЖИТЛОВОГО КОМПЛЕКСУ "СИНЕРГІЯ СІТІ"

Печерський районний суд Києва ухвалив рішення зняти арешт з земельних ділянок, чим визнав законність будівництва житлового комплексу “Синергія Сіті”. Про це йдеться в інформаційному повідомленні на сайті будівельної групи "Синергія".

Про це йдеться в інформаційному повідомленні на сайті будівельної групи "Синергія".

У повідомленні зазначається, що 16 січня 2020 року, Печерський районний суд Києва, всесторонньо розглянувши питання щодо доцільності та правомірності накладення арешту на ділянки, де ведеться будівництво ЖК “Синергія Сіті”, врахувавши аргументи представників БГ “Синергія” щодо цільового призначення земельних ділянок,  прийняв рішення зняти арешт з земельних ділянок, чим визнав законність будівництва житлового комплексу “Синергія Сіті”.

В БГ “Синергія” висловили впевненість, що відповідне рішення суду, щодо зняття арешту з земельних ділянок, де ведеться будівництво ЖК “Синергія Сіті”, "покладе край всім спекуляціям навколо даного об’єкту нерухомості". 

"Це ще раз підтверджує законність зведення ЖК “Синергія Сіті” та статус високої надійності  забудовника", - додали у компанії. У повідомленні також зазначається, що будівництво ЖК "Синергія Сіті" відновлено. 

Як повідомлялося раніше, восени 2019 року, після презентації  нового ЖК “Синергія Сіті” у Київській області в концепції “місто в місті”, в ЗМІ почала з’являтися недостовірна та маніпулятивна інформація щодо законності будівництва житлового комплексу та надійності забудовника. 

Представники будівельної групи відреагували на це розміщенням на офіційному сайті БГ “Синергія” спростування, де були оприлюднені дозвільні документи на будівництво. Також були дані відповіді на усі гострі запитання.

За кілька тижнів стало відомо, що слідчий суддя Ірпінського міського суду наклала арешт на земельні ділянки, де ведеться будівництво ЖК “Синергія Сіті”. Арешт вказаних земель заблокував будівництво житлового комплексу “Синергія Сіті” та школи Синергія, після чого представниками забудовника була подана апеляція щодо зняття арешту. 

Джерело: ТСН
Поділитися:
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок