#ЗМІ про нас

Новобудови передмістя Києва з цікавими архітектурними рішеннями

 

Обираючи новобудову, покупець звертає увагу на безліч параметрів, зокрема й на зовнішній вигляд житлового комплексу. 

Архітектура новобудови впливає і на естетичне сприйняття, і на комфорт мешканців: вона також визначає, якими будуть вхідні групи, місця загального користування та навіть квартири. Якщо архітектура ЖК для вас залишається вагомим аргументом при виборі квартири в новобудові, ми знайшли кілька доступних новобудов в передмісті Києва, де приділили належну увагу проекту ЖК.

 

ЖК Синергія 3+

Адреса: м. Ірпінь, вул. Новооскольська
Ціна: 10 500–14 500 грн/кв. м

Сучасне hi-tech рішення для архітектури комплексу вибрали автори проекту ЖК "Синергія 3+" в Ірпені. При цьому гармонійно вписали комплекс в навколишній природний ландшафт. Архітектори БГ «Синергія» переосмислили в своєму проекті роботи А. Гауді на сучасний манер, додавши прямі лінії, які перетинаються між собою і в той же час йдуть паралельно.

Рвані фасади новобудови руйнують стереотип про лінійність житлових будівель, тим самим естетично підкреслюючи головну ідею екстер'єру житлового комплексу. Прості форми в поєднанні з контрастом кольорів створюють неповторний урбаністичний стиль і виділяють ЖК з ряду інших.

Розташований ЖК в Ірпені за адресою вул. Новооскольська. Житловий комплекс комфорт-класу буде складатися з дев'яти будинків по 9 поверхів кожен. Будинки зводяться за монолітно-каркасною технологією із стінами з газоблоку.

Незвичайні архітектурні рішення дозволили створити варіативні і функціональні планування квартир без несучих стін на будь-який смак. Наприклад, є 37 різних планувальних рішення для однокімнатних квартир, 35 для двокімнатних, 6 варіантів трикімнатних. Вікна в підлогу наповнюють квартиру світлом і повітрям.

Щоб мешканці не витрачали час на проїзд, девелопер створює в проекті «Синергія 3+» найважливіше: дитячий садок, ігрові та спортивні зони, магазини, кафе, аптеки, відділення банків, ландшафтний двір-парк, безпечну територію і багато іншого. У ЖК буде наземний паркінг і закрита від авто територія. Тут реалізується концепт «двір без машин».

Три перших будинки обіцяють здати у 2 кв. 2019 року, потім ще три в 4 кв. 2019 року. Сьомий будинок запланований на 3 кв. 2020 року. На даний момент квадратний метр в новобудові коштує 10 500–14 500 грн.

ЖК Riverside

Адреса: с. Погреби, Броварський район
Ціна: 14 000–19 500 грн/кв. м

Незвичайні архітектурні рішення пропонують в ЖК Riverside в селі Погреби Броварського району Київської області. Проект компанії Comfort Life.

Прямі лінії, панорамні вікна і видові квартири. На верхніх поверхах покупцям пропонують житло з власною терасою, яка гармонійно вписана в фасадні рішення. Це комплекс бізнес-класу, який буде складатися з 12 будинків невисокою поверховості — 4-7 поверхів кожен. Будують за монолітно-каркасною технологією, стіни з керамоблоків, утеплення мінеральною ватою. Всього в ЖК буде 1500 квартир і 1000 місць в наземному паркінгу, будуть на території і місця для зарядки електрокарів.

Планується розвинена інфраструктура міського типу: торговий комплекс, спорткомплекс, громадський центр, дитячий сад на 120 місць. На перших поверхах розмістяться магазини, аптеки, кафе, ресторани, пошта, салони краси.

У проекті закладено свій Wellness City Park. Тут буде стадіон з футбольним полем, майданчики для заняття баскетболом і волейболом, корти для великого тенісу, GYM Zone — тренажери під відкритим небом, WORKOUT (воркаут) — вулична гімнастика на перекладині, брусах, SKАTEPARK (скейтпарк), роздягальні для спортсменів і зона відпочинку для уболівальників, майданчик для проведення різних змагань і Open-Air фестивалів.

Два берега міського каналу з'єднують три пішохідні мости. На лівому березі міського каналу розташується затишна променада з кафе, ресторанами, пекарнями.

Найближчий заявлений термін введення в експлуатацію — 4 кв. 2020 року. Квадратний метр коштує 14 000–19 500 грн. Є розстрочка.

ЖК One House

Адреса: м. Вишневе, вул. Ломоносова, 40
Ціна: 16 000—17 500 грн/кв. м

Незвичайні фасадні рішення придумали архітектори ЖК бізнес-класу One House в місті Вишневому. Комплекс складається з 4 будинків від 14 до 16 поверхів. З боку здається, що будинок ніби зібраний з окремих кубів, які поставлені один на один не стик в стик. За рахунок панорамного скління і цікавих фасадів будинок виглядає дуже стильно і виділяється із загального архітектурного ландшафту. Будівля розташована у вигляді літери П.

Новобудова складається з одного будинку на чотири секції по 16-17 поверхів.

Тут буде 245 однокімнатних, 138 двокімнатних, 42 трикімнатних квартир, 20 дворівневих і 6 пентхаусів.

На першому поверсі розмістяться вбудовані приміщення під магазини, відділення банків та ін. У дворах проведуть озеленення та створять рекреаційні зони, відведуть місце під гостьові паркувальні місця.

У проекті заявлено будівництво підземного паркінгу і встановлення сучасних економних приладів зовнішнього освітлення.

Найближчий заявлений термін введення в експлуатацію — 3 кв. 2020 року. Квадратний метр коштує 16 000—17 500 грн.

ЖК iHome

Адреса: с. Крюківщина, Києво-Святошинський район, вул. Балукова, 1
Ціна: 10 700–13 700 грн/кв. м

Житловий комплекс комфорт-класу iHome розташований в селі Крюківщина Києво-Святошинського району за адресою вул. Балукова, 1. Виділяють проект яскраві фасади різних кольорів разом з панорамним склінням. Комплекс складається з 11 трисекційних будівель по 11 поверхів кожна. Перший поверх є комерційним. 10-11 поверх відведений під дворівневі квартири — пентхауси.

На території свій дитсадок, школа, спорткомплекс з басейном, магазини. Територія закрита. Тут також свій бульвар-променад довжиною понад 250 метрів і торгово-розважальний центр. Також проектом передбачена велика зона ресепшн в під'їздах, яка в себе включає зону для проведення зустрічей, зону консьєржа, а також сантехнічний вузол.

У проекті буде 2370 квартир і 800 паркомісць. Найближчий заявлений строк введення в експлуатацію — 2 кв. 2019 року. Квадратний метр коштує 10 700–13 700.

 

 

Джерело: 3m2.kiev.ua
Поділитися:
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок