#ЗМІ про нас

Будівельну групу "Синергія" визнали найкращим забудовником 2020 року на фестивалі "Вибір року"

 

Будівельна група "Синергія" вже вдруге поспіль отримала визнання на конкурсі "Вибір року" — розповідає ТСН.

 

Будівельна група "Синергія" отримала народне визнання як "Девелоперська компанія року у Київській області" та закріпила за собою звання одного із найнадійніших забудовників України на міжнародному фестивалі-конкурсі "Вибір року 2020". Лауреати фестивалю стали відомі 14 грудня 2020 року.

"Від мені Будівельної групи "Синергія", я хочу висловити щирі слова подяки партнерам та споживачам — всім —  за висловлену довіру та оцінку роботі нашої компанії. Разом з цим, я обіцяю, що ми і надалі будемо покращувати стандарти будівництва житлових комплексів, виконувати наші зобов'язання перед інвесторами, підтримувати українського виробника та допомагати українцям вистояти у такий непростий час", — відзначив генеральний директор Будівельної групи "Синергія", Ігор Оверко.

Будівельна група "Синергія" вже вдруге поспіль отримала визнання. Це говорить про те, що девелопер є надійним забудовником на ринку та клієнтоорієнтованою  компанією, якій довіряють партнери і яку обирають споживачі.

Через поширення коронавірусу в усьому світі та спричинений ним локдаун, 2020 рік став перевіркою на стійкість та надійність для будівельної галузі. У цей складний час Будівельній групі "Синергія" вдалось зберегти робочі місця та виконати свої зобов'язання перед інвесторами. 

Ключовими факторами, які допомогли Будівельній групі "Синергія" успішно встояти перед наслідками коронакризи стали:

  • оптимізація фінансових ресурсів разом із діджиталізацією процесів: забудовник одним із перших в Україні втілив можливість купівлі квартири в режимі online; 
  • переорієнтація на національного виробника: забудовник використовує бетон, газоблоки, цеглу, металеві конструкції, оздоблювальну плитка, бруківку, теплове обладнання, дверні конструкції українського виробництва;
  • впровадження концепції житлового простору з власними стандартами якості: забудовник дбає про дизайн прибудинкової території в форматі двір-парк, високий рівень безпеки із закритою територією житлових комплексів та двору без автомобілів, якісну тепло й шумоізоляція в квартирах, високий рівень теплоефективності завдяки вікнам Rehau, розвиток власних шкіл, садочків, супермаркетів, аптек тощо;
  • реалізація програм підтримки малого бізнесу: забудовник створює лояльні умови оренди комерційних приміщень з "орендними канікулами";
  • підтримка високого рівню корпоративно-соціальної відповідальності: забудовник допоміг в короткі строки підготувати інфекційне відділення міської лікарні для лікування пацієнтів з COVID-19.

Слід наголосити, що, незважаючи на кризу, у 2019-2020 роках забудовник ввів в експлуатацію 1495 квартир в будинках житлових комплексів "City Park", "Green Side" та "Синергія 3+". Саме завдяки цьому Будівельній групі "Синергія" вдалось покращити свій рейтинг та увійти до топ—20 найбільших забудовників України за версією редакції видання "Новое время" спільно з найбільшим інтернет-порталом нерухомості "Лун.ua".

Довідка:

Премія "Вибір року"— це найавторитетніша нагорода для компанії чи торгової марки в України, адже головним суддею конкурсу є споживач. За період проведення фестивалю-конкурсу з 2001 року авторитетною нагородою було відзначено понад 500 учасників в різних категоріях. 

 

Джерело: ТСН
Поділитися:
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок