#ЗМІ про нас

"Пандемія підштовхнула будівельний бізнес до стрімкої діджиталізації", – Ігор Оверко

 

Українські новини:
Події минулого року мотивували будівельні компанії до активного використання онлайн-інструментів. Зокрема, клієнти отримали можливість переглядати житлові комплекси, квартири і комерційну нерухомість, не виходячи з дому. Про це
у програмі "Час: Online" на "5 каналі" розповів генеральний директор будівельної групи "Синергія" Ігор Оверко.

 

"Найбільшим викликом року, звісно, була пандемія коронавірусу. Вона неоднозначно вплинула на різні бізнеси. А на нашу компанію вона вплинула наступним чином. Перше, необхідно було переходити на електронні способи введення бізнесу. Мається на увазі робота з клієнтами, робота з архітектурними, інженерними, бухгалтерськими та іншими підрозділами.Тобто відбулася повна діджиталізація компанії. Друге стосується роботи з клієнтами. Ми швидкими темпами почали запроваджувати ідеї, які давно планували, але відкладали на майбутнє. А саме: онлайн-перегляди житлових комплексів, онлайн-перегляди квартир. Тобто людям не потрібно виходити з дому. Ми надали можливість нашим клієнтам дистанційно обирати житло, приймати рішення щодо покупки, в телефонному режимі консультуватися з  менеджерами, а також комунікувати через "Zoom" та інші зручні платформи. Це найбільша трансформація, яка відбулася у нас за рік", – прокоментував Ігор Оверко.

Крім цього, експерт зазначив, що поведінка покупців на ринку нерухомості також суттєво змінилася. Раніше одним з ключових критеріїв для клієнта була вартість квадратного метра. Тепер людям більше важливі місце розташування житла, площа квартири, можливість обладнати повноцінну локацію для роботи з дому.

"Почали більше придивлятися до такої категорії житла, як дворівневі квартири. Для того, щоб на нижньому рівні організовувати родинний простір. А другий рівень – для офісу та лаунж-зони. Також люди звертають більше уваги на те, як оформлена їхня прибудинкова територія", – пояснив Ігор Оверко.

"Синергія" – одна з найбільш успішних будівельних компаній у Київській області. За результатами всеукраїнського маркетингового дослідження "Вибір року" вже вдруге компанія перемогла у номінації "Девелоперська компанія року в передмісті Києва".

Як відомо, весною минулого року будівельна група "Синергія" власним коштом повністю відновила фасад інфекційного відділення Ірпінської лікарні на Київщині. А також долучилася до ремонту додаткових палат у закладі.

 

Джерело: Українські новини
Поділитися:
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок